|

Latitude E5420m Options

intel® core™ processors
We're here to help. Contact a Dell expert ›

Go-anywhere productivity and durability

Sorry, this item is not available anymore for purchase online. Please see our recommended replacement product.

When you need to work on the go without stretching your budget to do so, the Latitude E5420m laptop delivers. This laptop brings you the durability, security and manageability you’ve come to expect from the Latitude E-Family.

Windows 7 Professional 

 • Productive mobility with 14" HD, WLED screen and Intel® Celeron® or Intel® Core™2 Duo processor options
 • Optional backlit keyboard for outstanding productivity in low-light settings
 • 4-, 6- and 9-cell battery options with fast ExpressCharge™ recharging

Latitude E5420m Laptop
Gallery

Gallery

360° & Features

360°

Video

latitude e5420m video

Suggested Product

Latitude E5420m

Navržen pro práci ve vašich podmínkách

Zachovejte si produktivitu, když jste na cestách, aniž byste ohrozili rozpočet firmy. S počítačem Latitude E5420m získáte výkonného a odolného kancelářského pomocníka s variantami procesoru Intel® Celeron® či Intel® Core™ 2 Duo.
 
Vysoce odolný notebook připravený pro každou práci, kterou může být nutné provést, je stylově chráněn ze všech stran díky velmi odolnému provedení Tri-Metal™ , včetně leštěného hliníkového krytu obrazovky, zesílených ocelových závěsů a odolných západek displeje. Notebook Latitude E5420m je vybaven také tlumičem LCD obrazovky v úhlu 360 stupňů, ochranným těsněním pro lepší ochranu obrazovky a klávesnicí odolnou proti polití, která odolá nárazům a vniknutí tekutin, k nimž může během každodenní práce dojít.
 
Volitelná podsvícená klávesnice vám umožní dosáhnout vynikající produktivity. Skvěle se hodí k práci během letu nebo při nízké úrovni okolního osvětlení. K dosažení maximální produktivity přispěje i možnost výběru z široké řady baterií s dlouhou životností.
 
Protože notebook E5420m patří k notebookům Latitude řady E, nabízí také produktivitu kdekoli na cestách, spolehlivé zabezpečení, efektivní správu a odolné provedení s dlouhou životností – tedy vše, co jste od řady E zvyklí očekávat.
Latitude E5420m

Konstrukce, která vydrží všechno

Podnikat dnes znamená pracovat kdykoli a kdekoli. Potřebujete notebook, který udrží krok s vaším stylem práce. Řada notebooků Latitude E kombinuje moderní design s odolností a výkonem umožňujícími pracovat kdekoli.

 • Elegantní vzhled: Provedení Dell Tri-Metal™ s povrchovou úpravou LCD displeje z leštěného hliníku vám umožní zachovat eleganci i během náročného pracovního vytížení.
 • Více klidu: S klávesnicí odolnou proti polití a ochranným těsněním LCD displeje (které při zavření LCD panelu pomáhá vytvořit kolem displeje ochrannou bariéru) vás nebude tolik trápit nepořádek.
 • Všimněte si drobných detailů, jako jsou robustní pevné ocelové závěsy displeje, západka displeje ze zinkové slitiny a odolná, pískovaná spodní strana, která chrání proti škrábancům a poškození.
Latitude E5420m

Produktivita kdekoli

Usnadněte si práci díky produktivitě a výkonu s dlouhou výdrží, ať už jste v kanceláři nebo na cestách. Notebooky řady Latitude E byly vytvořeny s ohledem na vaši práci, takže nabízejí špičkové funkce umožňující zvýšení produktivity.
 • Zachovejte si produktivitu díky širokému výběru baterií včetně čtyř-, šesti- a devítičlánkové lithium-iontové baterie a devítičlánkové lithium-iontové baterie (97 Wh) s tříletou omezenou zárukou2 na hardware.
 • Zvládejte více úloh tempem vyhovujícím vaší společnosti pomocí variant procesorů Intel® Celeron® nebo Intel® Core™ 2 Duo a širokopásmové paměti DDR3.
 • Komunikujte efektivně po celém světě díky vestavěné webové kameře s mikrofony nabízejícími kvalitnější zvuk a vysoce výkonné anténě poskytující spolehlivé širokopásmové mobilní připojení.
 • Pracujte v pohodlí díky možnosti otáčet obrazovkou o 180 stupňů.
 • Pište kdekoli s jedinou komerční řadou notebooků, která nabízí možnost podsvícení klávesnice.
 

 

Latitude E5420m

Důvěryhodné zabezpečení

Dopřejte si bezproblémovou integraci do prostředí IT a spolehněte se na to, že vaše notebooky Latitude řady E a podniková data v nich budou chráněny a v bezpečí kdekoli po celém světě.
 • Zatímco služba Data Protection | Encryption od společnosti Dell se postará o zabezpečení vašich dat, čidlo volného pádu Dell s rychlou reakcí a technologie StrikeZone™ zajistí ochranu dat před nečekanými nehodami.
 • Nastavte přístup ostatních uživatelů k vašim datům prostřednictvím softwaru Dell Data Protection | Access, čtečky čipových karet a možnosti přihlášení do systému pomocí čtečky otisků prstů.
 • Chraňte se proti systémovým virům a braňte únikům dat s využitím možností řízení portů. 
Latitude E5420m

Snadná správa

Snadno spravujte a udržujte všechny notebooky Latitude řady E od plánování obnovení a nasazení až po nepřetržitou údržbu a podporu.
 • Díky dlouhým životním cyklům notebooků Dell Latitude, snadnému přechodu a předběžnému náhledu na softwarové a hardwarové změny prostřednictvím programu ImageWatch™ můžete s důvěrou plánovat budoucí zavádění produktů.
 • Jediná přístupová dvířka umožňují pohodlné rozšiřování a servis klíčových součástí.
 • Šetřete čas a peníze díky kompatibilitě dokování notebooků řady Latitude (26 notebooků na jednu dokovací stanici) a snadno použitelných zařízení pro správu systémů Dell KACE™.
 • Ve společnosti Dell získáváte partnera pro údržbu a podporu systémů prostřednictvím široké škály přizpůsobitelných a celosvětově dostupných možností služeb a podpory.

 

 

Display

 • 14.0” HD (1366x768) Anti-Glare LED

Optical Drive

 • DVD-ROM, DVD+/-RW

Dimensions

 • Width: 13.78" / 350mm
  Height: (front/back) 1.18"/29.90 to 1.28"/32.5mm
  Depth: 9.45" / 240mm
  Target Starting weight: 4.50lbs / 2.04kg (with 4-cell battery and airbay)

Power

 • 65 Watt AC Adapter
  90W Auto/Air DC adapter (optional)

Regulatory


Customization and setup

Deployment services
Our end-to-end deployment services are designed to simplify and accelerate the customization and utilization of your new systems. Dell Deployment Services include everything from order consolidation to coordination of deployment resources.

Managed deployment
Dell Managed Deployment Services are for customers who need a complete, end-to-end deployment solution. Managed deployments are useful within complex logistical environments that require a single point of contact.

Custom factory integration
Dell offers custom factory integration services to help accelerate your system deployments. We can perform a range of services, such as custom configuration, consolidation and integration in our factory so that you can deploy your systems right out of the box.

ImageDirect
ImageDirect is a web-based, hosted image management service that enables customers to easily create, manage and load custom images for Dell commercial client systems.

Intel® AMT and Intel vPro™ support — Not supported on Latitude 2100. For Intel AMT and Intel vPro customers, new deployment service options such as unique password prepopulation, pre-configured management settings and no-touch deployment can help ease deployment concerns while saving time and money.

Advanced configuration services — Not available on Latitude 2100. With advanced configuration services (ACS), you can save time and resources by selecting various settings during the purchase process. You can choose to partition your hard drive, select boot order, change BIOS settings and modify various standard software configuration settings.


Asset Recovery Services

Asset Recovery Services offers safe and environmentally appropriate disposal solutions for outdated or end-of-life IT assets. This service includes transportation, flexible logistics, equipment processing, detailed data security and environmental reports at an affordable price.
 You can only compare up to 7 products. To compare this item, deselect one of the other 7 products.
close
 
 
P60-CS01