|

PowerConnect J-EX4200-48T Ethernet kapcsoló

intel-core
A következő ipari forradalom elérkezett. A technológia nem uralni fogja a világot, hanem elősegíti a fejlődést. Nézze meg, hogyan › (Angolul)

Nagyobb sűrűségű Gigabit Ethernet kapcsoló Virtual Chassis technológiával rézalapú hálózatok számára

Ez a termék jelenleg nem érhető el. Alább javaslunk egy hasonló rendszert.
 
PowerConnect J-EX4200-48T Ethernet kapcsoló

 

Innovative Architecture

The PowerConnect J-EX4200-48T Ethernet switches feature complete enterprise Layer 2 and Layer 3 switching capabilities to satisfy your high-density access and Gigabit Ethernet (GbE) aggregation requirements.
  • Optional GbE and 10 GbE uplink modules enable high-speed connectivity to aggregation or core-layer switches.
  • Internal redundant, hot-swappable power supplies and a field-replaceable fan tray with redundant blowers help ensure maximum uptime.
  • Eight power over Ethernet (PoE) ports deliver a full 15.4 watts of Class 3 PoE to support IP-enabled telephones, video cameras and wireless LAN access points in converged networks.
  • A purpose-built, packet-forwarding-engine application-specific integrated circuit (ASIC) consistently delivers wire-rate forwarding, even with all control-plane features enabled.
PowerConnect J-EX4200-48T: Virtual Chassis technology

Virtual Chassis Technology

In a virtual chassis configuration, all switches can be monitored and managed as a single device, which enables administrators to improve network efficiency by separating physical topology from logical end-point groupings.

Up to 10 PowerConnect J-EX4200-48T switches can be connected to create a single logical device supporting up to 480 10/100/1000BASE-T ports plus an additional 20 GbE or ten 10 GbE uplink ports, which helps:
  • Ease configuration and management
  • Reduce operational costs
  • Simplify cabling
  • Lower cooling costs
  • Conserve data center floor space
Servers attached to the top-of-rack devices are connected by a single, high-bandwidth, low-latency switch and do not rely on an aggregation switch for server-to-server communications. What's more, different models, such as the PowerConnect J-EX4200-24T and PowerConnect J-EX4200-24F, can be mixed to provide a variety of port and density options.

A single virtual switch can also be created using the GbE or 10 GbE uplink ports to extend the virtual chassis configuration across long distances, spanning different wiring closets, floors or even buildings.

Junos Operating System

The PowerConnect J-EX4200-48T Ethernet switch runs on the Junos OS, which is commonly used across all J-Series products, as well as many of the world’s largest and most complex networks.
  • Highly disciplined, the Junos OS development process uses a single source code, follows a single quarterly release train and employs a highly available modular architecture that prevents isolated failures from bringing an entire system down.
  • Fully regression-tested, each new release is a true superset of the previous version. Therefore, whenever Junos-powered products are updated, all existing capabilities will be maintained and operate in the same way.
  • Session-based forwarding combines the session state information of a traditional firewall and the next-hop forwarding of a classic router into a single operation, helping to improve throughput and lower latency for session traffic when compared to classic
Leveraging a common version of the Junos OS across the switch families ensures consistency throughout the infrastructure and reduces the learning curve.

A portok jellemzői

  • 48 portos 10/100/1000BASE-T (8 PoE port)

Teljesítmény

  • Időtartomány-beli visszaverődés-mérés (Time Domain Reflectometry, TDR) a kábelszakadások és rövidzárak észlelésére
    Automatikus MDI/MDIX támogatása
    Portsebesség csökkentése/max. hirdetett sebesség beállítása a 10/100/1000BASE-T portokon

Rendelkezésre állás

  • Redundáns, üzem közben cserélhető tápegységek
    Redundáns, helyben és üzem közben cserélhető ventilátorok
    Szabályos útválasztómotor-átváltás (Graceful Route Engine Switchover, GRES) 2. rétegbeli megszakítás nélküli továbbításhoz és 3. rétegbeli protokollokhoz (RE feladatátvétel esetén)
    Szabályos protokoll-újraindítás – OSPF, BGP
    2. rétegbeli megszakítás nélküli továbbítás RE feladatátvétel esetén
    OIR (Online Insertion and Removal, üzem közbeni beillesztés és eltávolítás) uplink modul

Szolgáltatásminőség

  • 2. rétegbeli QoS
    3. rétegbeli QoS
    Bementi szabályozás: 1 sebesség, 2 szín
    Portonkénti hardveres várakozási sorok száma: 8
    Ütemezési módszerek (kimeneti): szigorú prioritás (SP), SDWRR (formált különbségsúlyozású ciklikus időszeletelés)
    802.1p, DSCP/IP precedenciamegbízás és -jelölés
    2–4. rétegbeli osztályozási feltételek: interfész, MAC-cím, Ethertype, 802.1p, VLAN, IP-cím, DSCP/IP precedencia, TCP-/UDP-portszámok stb.
    Torlódáselkerülési képességek: „Tail Drop”

Csoportcímzés (multicast)

  • IGMP: v1, v2, v3
    IGMP-bepillantás
    PIM-SM
    IPv4 csoportcímzési hardverbejegyzések: 2000

Biztonság

  • Biztonság

    MAC-korlátozás
    Engedélyezett MAC-címek – portonként konfigurálható
    Dinamikus ARP-vizsgálat (Dynamic ARP inspection, DAI)
    Helyi proxy ARP
    Statikus ARP támogatása
    DHCP-bepillantás

    Portalapú ACL (PACL) – bemeneti
    VLAN-alapú ACL (VACL) – bemeneti és kimeneti
    Útválasztó-alapú ACL (RACL) – bemeneti és kimeneti
    Rendszerenkénti ACL-bejegyzések (ACE) a hardverben: 7000
    ACL-számláló elutasított csomagokhoz
    ACL-számláló engedélyezett csomagokhoz
    ACL-bejegyzések hozzáadása/eltávolítása/módosítása a lista közepén (ACL-szerkesztés)
    2. réteg – L4 ACL
    802.1X portalapú
    802.1X több ügyfél
    802.1X VLAN-kiosztással
    802.1X hitelesítést kikerülő hozzáféréssel (az állomás MAC-címe alapján)
    802.1X VoIP VLAN-támogatással
    802.1X dinamikus ACL RADIUS-attribútumok alapján
    802.1X támogatott EAP-típusok: MD5, TLS, TTLS, PEAP
    TNC minősítés
    MAC-hitelesítés (helyi)
    Vezérlősíkbeli DoS-védelem

     

    Biztonság és megfelelőség

    Biztonsági minősítések
    UL-UL60950-1(első kiadás)
    C-UL – CAN/CSA 22.2 No.60950-1(első kiadás)
    TÜV/GS – EN 60950-1, A1-A4, A11 kiegészítés
    CB-IEC60950-1, minden országbeli eltérés

    Elektromágneses kompatibilitási minősítések
    FCC 47CFR, 15. rész, A osztály
    EN 55022 A osztály
    ICES-003 A osztály
    VCCI A osztály
    AS/NZS CISPR 22 A osztály
    CISPR 22 A osztály
    EN 55024
    EN 300386
    CE NEBS
    GR-63-Core:

    NEBS, fizikai védelem
    GR-1089-Core: EMC és elektromos biztonság – hálózati telekommunikációs berendezések

    Környezeti adatok
    RoHS 5 (veszélyes anyagok mennyiségének csökkentése)

    Telco
    CLEI kód

Egyéb kapcsolás

  • Csomagkapcsolási sebesség

    136 Gbit/s

    Aggregált kapcsolási sebesség

    256 Gbit/s

    MPLS

    CCC (Circuit Cross Connect)

Felügyelet

  • Szolgáltatások és felügyelet

    Junos OS parancssoros kezelőfelület
    Webes felület
    Külön adatcsatornán keresztüli felügyelet: soros; 10/100/1000BASE-T Ethernet
    ASCII konfiguráció
    Mentési konfiguráció
    Konfiguráció-visszagörgetés
    Lemezkép-visszaállítás
    LCD képernyős felügyelet
    Elemfelügyeleti eszközök: Network and Security Manager (NSM)
    Proaktív szolgáltatások az Advanced Insight Solutions (AIS) révén
    SNMP: v1, v2c, v3
    RMON (RFC 2819) csoportok: 1, 2, 3, 9
    NTP
    DHCP-kiszolgáló
    DHCP-ügyfél és DHCP-proxy
    DHCP-továbbító és -segítő
    RADIUS
    TACACS+
    SSHv2
    Biztonságos másolás
    HTTP/HTTPs
    DNS-feloldó
    Syslog naplózás
    Hőmérséklet-érzékelő
    Konfigurációmentés FTP-n keresztül/biztonságos másolással

    Hibaelhárítás

    Hibakeresés: parancssori kezelőfelület konzollal vagy Telnet vagy SSH protokollal
    Diagnosztika: parancsok és statisztikák megjelenítése és hibakeresés
    Forgalomtükrözés (port)
    Forgalomtükrözés (VLAN)
    ACL-alapú tükrözés
    Célportok tükrötése rendszerenként: 1
    LAG portfigyelés
    Több célport 1 tükrön figyelve (N:1)
    Tükrözési munkamenetek max. száma: 1
    Tükrözés távoli célra (2. rétegen keresztül): 1 cél VLAN
    IP-eszközök: bővített ping és trace
    Juniper Networks végrehajtás és visszaállítás

Ház

  • Fizikai jellemzők

    Hátlap: 128 Gbit/s Virtual Chassis-összeköttetés max. 10 egység egyetlen logikai eszközzé egyesítéséhez
    Uplink modul opciók:
    4 portos GbE modul cserélhető SFP optikával
    2 portos 10 GbE modul cserélhető XFP optikával
    Kétmódú 2 portos 10 GbE SFP+ / 4 portos GbE SFP modul cserélhető SFP+/SFP optikával

    Méretek (szélesség × magasság × mélység)

    44,2 × 4,3 × 41,7 cm – 1 egység

    Rendszer tömege

    320 W AC PSU: 7,8 kg

    Hűtés

    Helyben cserélhető ventilátortálca több ventilátorral (3)
    A kapcsoló akkor is működőképes marad, ha az egyik ventilátor meghibásodik
    Légáram: 20,3 cfm

Hardver

  • Hardware Specifications

    Switching Engine Model: Store and forward
    DRAM – 1 GB with ECC
    Flash – 1 GB
    CPU – 1 GHz PowerPC CPU
    GbE port density per system:
    • 28 (24 host ports + four-port GbE uplink module)
    10 GbE port density per system: 2 (uplink module)

    Optics

    100 Mbps optic/connector type: LC SFP fiber supporting 100BASE-FX SFP (multimode), LX (single-mode) and BX (single-strand)

    10/100/1000BASE-T connector type: RJ-45

    GbE SFP optic/connector type: RJ-45 or LC SFP fiber supporting 1000BASE-T SFP, SX (multimode), LX (single-mode), LH/ZX (single-mode) and BX (single strand)

    10 GbE XFP optic/connector type: 10GE XFP LC connector, SR (multimode), LR (single-mode), ER (single-mode) or ZR (single-mode)

    10 GbE SFP+ optic/connector type: 10GE SFP+ LC connector, SR (multimode), LR (single-mode) and LRM (multimode)

MIB-ek támogatása

  • RFC 1155 – SMI
    RFC 1157 – SNMPv1
    RFC 1905, RFC 1907 – SNMP v2c, SMIv2 és felülvizsgált MIB-II
    RFC 2570 – 2575 SNMPv3, felhasználóalapú biztonság, titkosítás és hitelesítés
    RFC 2576 – Együttélés az SNMP v1, v2 és v3 között
    RFC 1212, RFC 1213, RFC 1215 – MIB-II, Ethernet-szerű MIB és TRAP-ek
    RFC 2578 – SNMP felügyeletinformációs MIB szerkezete
    RFC 2579 – SNMP szöveges konvenciók az SMI v2-höz
    RFC 2925 – Ping/Traceroute MIB
    RFC 2665 – Ethernet-szerű interfész MIB
    RFC 1643 – Ethernet MIB
    RFC 1493 – híd MIB
    RFC 2096 – IPv4-továbbítótábla MIB
    RFC 2011 – SNMPv2 IP protokollhoz SMIv2 használatával
    RFC 2012 – SNMPv2 TCP protokollhoz SMIv2 használatával
    RFC 2013 – SNMPv2 UDP protokollhoz SMIv2 használatával
    RFC 2863 – interfész MIB
    RFC 3413 – SNMP alkalmazás MIB
    RFC 3414 – felhasználóalapú biztonsági modell SNMPv3 protokollhoz
    RFC 3415 – Nézetalapú hozzáférés-vezérlési modell SNMP protokollhoz
    RFC 3621 – PoE-MIB (csak PoE-kapcsolókhoz)
    RFC 1724 – RIPv2 MIB
    RFC 2863 – interfészcsoport MIB
    RFC 2932 – IPv4 csoportcímzéses MIB
    RFC 2787 – VRRP MIB
    RFC 1850 – OSPFv2 MIB
    RFC 1657 – BGP-4 MIB
    RFC 2819 – RMON MIB
    RFC 2287 – Rendszeralkalmazás-csomagok MIB
    RFC 4188 – STP és bővítmények MIB
    RFC 4363 – kezelt objektumok definíciói forgalmi osztályokat, csoportcímzés-szűrést és VLAN-kiterjesztést használó hidakhoz
    RFC 2922 – LLDP MIB
    Draft-ietf-idr-bgp4-mibv2-02.txt – továbbfejlesztett BGP-4 MIB
    Draft-ietf-isis-wg-mib-07
    Draft – blumenthal – aes – usm - 08
    Draft – reeder - snmpv3 – usm - 3desede -00
    Draft-ietf-idmr-igmp-mib-13
    Draft-ietf-idmr-pim-mib-09
    Draft-ietf-bfd-mib-02.txt

Támogatott szabványok

  • 2. rétegbeli átviteli sebesség (Mpps)

    101 Mpps (vezetéksebesség)

    2. rétegbeli kapcsolás

    MAC-címek maximális száma rendszerenként: 24 000
    Statikus MAC-bejegyzések: 24 000
    Óriáskeretek: 9216 bájt
    VLAN hálózatok száma: 4096
    VST-példányok: 253
    Portalapú VLAN
    MAC-alapú VLAN
    GVRP
    Hangalapú VLAN
    Fizikaiport-redundancia: redundáns trönkcsoport (redundant Trunk group, RTG)
    Kompatibilis a PVST+ protokollal
    RVI (Routed VLAN Interface, irányított VLAN-interfész)
    IEEE 802.1AB: Adatkapcsolati rétegbeli feltérképezési protokoll (Link Layer Discovery Protocol, LLDP)
    LLDP-MED VoIP-integrációval
    IEEE 802.1D: Feszítőfa protokoll (Spanning Tree Protocol, STP)
    IEEE 802.1p: CoS rangsorolás
    IEEE 802.1Q: VLAN-címkézés
    IEEE 802.1s: Többszörös feszítőfa protokoll (Multiple instances of Spanning Tree Protocol, MSTP)
    MST-példányok támogatott száma: 64
    IEEE 802.1w: Az STP protokoll gyors újrakonfigurálása
    IEEE 802.1X: Porthozzáférés-vezérlés
    IEEE 802.3: 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-T
    IEEE 802.3ab: 1000BASE-T
    IEEE 802.3z: 1000BASE-X
    IEEE 802.3ae: 10 Gigabit Ethernet
    IEEE 802.3af: Tápellátás Etherneten keresztül (Power over Ethernet)
    IEEE 802.3x: Keretek szüneteltetése/forgalomvezérlés
    IEEE 802.3ad: Kapcsolatösszefogás-vezérlési protokoll (Link Aggregation Control Protocol, LACP)
    IEEE 802.3ah: Ethernet az első mérföldön belül (Ethernet in the First Mile, EFM)

    3. rétegbeli szolgáltatások: IPv4

    ARP-bejegyzések max. száma: 16 000
    IPv4 egyedi címzés (unicast-) útvonalak a hardverben: 16 000
    IPv4 csoportcímzéses (multicast-) útvonalak a hardverben: 8000
    Útválasztási protokollok: RIPv1/v2, OSPF, BGP, IS-IS
    Statikus útválasztás
    Útválasztási szabályok
    Kétirányú továbbításérzékelés
    3. rétegbeli redundancia: VRRP

    3. rétegbeli szolgáltatások: IPv6

    Szomszédfeltérképezési (Neighbor Discovery, ND) bejegyzések max. száma: 16 000 (IPv4-gyel közösen)
    IPv6 egyedi címes küldési (unicast-) útvonalak a hardverben: 4000
    IPv6 csoportcímzéses (multicast-) útvonalak a hardverben: 2000
    Útválasztási protokollok: RIPng, OSPFv3
    MLDv2
    Statikus útválasztás

    Támogatott RFC-k:

    RFC 3176 – sFlow
    RFC 2925 MIB – távoli Ping és Trace
    RFC 2460 – IPv6 (internetprotokoll, 6-os verzió) specifikációja
    RFC 2461 – Szomszédfelderítés IPv6 protokollhoz
    RFC 2462 – IPv6 állapot nélküli automatikus címkonfigurálás
    RFC 2463 – ICMPv6 (Internet Control Message Protocoll Version 6, 6-os verziójú internetes vezérlőüzenet protokoll) IPv6 protokollhoz
    RFC 2464 – IPv6-csomagok átvitele Ethernet hálózatok fölött
    RFC 2526 – fenntartott IPv6 alhálózati „anycast” címek
    RFC 2283 – többprotokollos bővítmények BGP-4 protokollhoz
    RFC 2545 – BGP-4 többprotokollos bővítmények használata IPv6 tartományközti útválasztáshoz
    RFC 2740 – OSPF IPv6 protokollhoz
    RFC 2893 – Áttérési mechanizmusok IPv6-állomásokhoz és -útválasztókhoz
    RFC 2080 – RIPng IPv6 protokollhoz
    RFC 3484 – Alapértelmezett címválasztás IPv6 protokollhoz
    RFC 3513 – Az IPv6 címzési architektúrája
    Internet draft-ietf-isis-ipv6-06.txt, Útválasztás IPv6 IS-IS protokollal
    RFC 1122 – állomáskövetelmények
    RFC 768 – UDP
    RFC 791 – IP
    RFC 783 – TFTP
    RFC 792 – ICMP
    RFC 793 – TCP
    RFC 826 – ARP
    RFC 894 – IP Ethernet fölött
    RFC 903 – RARP
    RFC 906 – TFTP bootstrap
    RFC 1027 – proxy ARP
    RFC 2068 – HTTP-kiszolgáló
    RFC 1812 – Az IPv4-útválasztókkal szembeni követelmények
    RFC 1519 – CIDR
    RFC 1256 – IPv4 ICMP útválasztó-keresés (IRDP)
    RFC 1058 – RIP v1
    RFC 2453 – RIP v2
    RFC 1112 – IGMP v1
    RFC 2236 – IGMP v2
    RFC 3618 – MSDP
    RFC 4916 – MT-OSPF
    RFC 3376 – IGMP v3
    RFC 1492 TACACS+
    RFC 2138 – RADIUS hitelesítés
    RFC 2139 – RADIUS naplózás
    RFC 3579 – RADIUS EAP támogatása 802.1x hálózatokban
    RFC 5176 – Dinamikus engedélyezési bővítmények RADIUS protokollhoz
    RFC 2267 – Bejövő hálózati forgalom szűrése
    RFC 2030 – Egyszerű hálózati időzítési protokoll (Simple Network Time Protocol, SNTP)
    RFC 854 – Telnet ügyfél és kiszolgáló
    RFC 951, 1542 – BootP
    RFC 2131 – BOOTP/DHCP-továbbítóügynök és DHCP-kiszolgáló
    RFC 1591 – DNS
    RFC 2338 – VRRP
    RFC 2328 – OSPF v2 (hálózatszéli mód)
    RFC 1587 – OSPF NSSA opció
    RFC 2154 – OSPF digitális aláírásokkal (jelszó, MD-5)
    RFC 2370 – OSPF átlátszatlan LSA opció
    RFC 3623 – Szabályos OSPF-újraindítás
    RFC 2362 – PIM-SM (hálózatszéli mód)
    RFC 3569 – draft-ietf-ssm-arch-06.txt PIM-SSM PIM forrásspecifikus csoportcímzés
    RFC 1771 – 4-es verziójú határátjáró-protokoll (Border Gateway Protocol 4, BGP 4)
    RFC 1965 – Autonómrendszer-konföderációk BGP protokollhoz
    RFC 2796 – BGP útvonal-módosítás (felülírja az 1966-os RFC-t)
    RFC 1997 – BGP közösségek attribútuma
    RFC 1745 – BGP4/IDRP IP-OSPF interakcióhoz
    RFC 2385 – TCP MD5 hitelesítés BGPv4 protokollhoz
    RFC 2439 – BPG-útvonalváltások gyakoriságának csökkentése
    RFC 2918 – Útvonal-frissítési képesség BGP-4 protokollhoz
    RFC 3392 – Képességek hirdetése BGP-4 protokollhoz
    RFC 2796 – Útvonal-reflexió
    RFC 4360 – BGP bővített közösségek attribútuma
    RFC 4486 – Alkódok BGP értesítésbeszüntetési üzenethez
    RFC 1195 – OSI IS-IS használata TCP/IP és duális környezetekben való útválasztáshoz (csak TCP/IP-átvitel)
    RFC 2474 – DiffServ precedencia, 8 várakozási sor/port
    RFC 2598 – DiffServ gyors továbbítás
    RFC 2597 – DiffServ garantált továbbítás
    RFC 2475 – DiffServ központi és hálózatszéli útválasztó-funkciók
    LLDP-MED (LLDP Media Endpoint Discovery, LLDP médiavégpont-feltérképezés), ANSI/TIA-1057, 08-as tervezet
    Draft-ietf-idr-restart-10.txt – Szabályos újraindítás BGP protokollhoz
    Draft-ietf-isis-restart-02 – Újraindítás-jelzés IS-IS protokollhoz
    PIM-DM tervezet, IETF PIM sűrű mód, draft-ietf-idmr-pim-dm-05.txt, draft-ietf-pim-dm-new-v2-04.txt
    Draft-ietf-isis-wg-multi-topology-11 – Többtopológiás útválasztás az IS-IS protokollban
    Draft-ietf-bfd-base-05.txt – Kétirányú továbbításérzékelés

    Kapcsolat-összefogás

    802.3ad (LACP) támogatása:
    Támogatott LAG-ok száma: 64
    Portonkénti LAG csoportok max. száma: 8 
     
    LAG tehermegosztási algoritmus – Bridged Unicast, Traffic Unicast vagy Multicast:
    IP: S/D IP
    TCP/UDP: S/D IP, S/D port
    Nem IP: S/D MAC

    Címzett (tagged) portok támogatása LAG csoportban

Perifériák

  • Hardverspecifikáció

    Kapcsolási motor modellje: tárolás és továbbítás
    DRAM – 1 GB ECC
    Flash – 1 GB
    CPU – 1 GHz-es PowerPC processzor
    GbE-portsűrűség rendszerenként:
    28 (24 gazdaport + négyportos GbE uplink modul)

    10 GbE-portsűrűség rendszerenként: 2 (uplink modul)

    Optika

    100 Mbit/s optika/csatlakozó típusa: LC SFP üvegszál – 100BASE-FX SFP (többmódusú), LX (egymódusú) és BX (egyszálas, single-strand)
    10/100/1000BASE-T csatlakozó típusa: RJ-45
    GbE SFP optika/csatlakozó típusa: RJ-45 vagy LC SFP üvegszál – 100BASE-FX SFP, SX (többmódusú), LX (egymódusú) LH/ZX (egymódusú) és BX (egyszálas, single-strand)
    10 GbE XFP optika/csatlakozó típusa: 10GbE XFP LC csatlakozó, SR (többmódusú), LR (egymódusú), ER (egymódusú) vagy ZR (egymódusú)
    10 GbE SFP+ optika/csatlakozó típusa: 10GbE SFP+ LC csatlakozó, SR (többmódusú), LR (egymódusú) és LRM (többmódusú)

Környezeti körülmények

  • Működési hőmérséklet: 0–45°C
    Tárolási hőmérséklet: -40–70°C
    Működési magasság: max. 3,049 m
    Magasság üzemen kívül: max. 4877 m
    Relatív páratartalom (működési): 10–85% (nem lecsapódó)
    Relatív páratartalom (üzemen kívül): 0–95% (nem lecsapódó)

Tápellátás

  • Tápegységek: automatikus érzékelés; 100–120 V / 200–240 V; AC 320 W, 600 W és 930 W teljesítményű, terhelésmegosztásos, üzem közben cserélhető belső redundáns tápegységek (2)
    Tápegységek minimálisan szükséges száma teljesen feltöltött ház esetén: kapcsolónként 1

Dell ProSupport

Gyorsabb, megbízhatóbb támogatási szolgáltatás korunk új technológiai kihívásainak megfelelő formában. A Dell ProSupport™* portfóliót a különféle szervizigények, rendelkezésre állási elvárások és költségvetési adottságok szerint állítottuk össze.
  • Szakértő informatikai támogatásra van szüksége, amely mindennap, éjjel-nappal vállalata és alkalmazottai rendelkezésére áll? Válassza a Dell ProSupport szolgáltatást, amely minősített technikust nyújt az Ön számára.
  • Vannak informatikusai? Válassza a Dell ProSupport informatikai szakértők számára szolgáltatást, és szakértőknek szóló támogatást kaphat gyorsított kiküldéssel, valamint éjjel-nappal rendelkezésre álló minősített Dell technikusokkal.

Szolgáltatási modellek

A Dell ProSupport végfelhasználók számára
szolgáltatást a kis létszámú informatikai részleggel rendelkező vagy informatikus nélküli szervezetek számára fejlesztettük ki. Tartalma:

  • Heti 7 napos, napi 24 órás direkt leálláselhárítási hardvertámogatás az alkalmazottak számára
  • Tanácsadás olyan elterjedt alkalmazások kezelésével kapcsolatban, mint a Norton™ AntiVirus, a Microsoft® Office, a Microsoft® Small Business Server, az Intuit® QuickBooks, az Adobe® Photoshop® és az Adobe Acrobat®
  • Legfeljebb két percen belül kapcsolatba léphet egy minősített technikussal

A Dell ProSupport informatikai szakértők számára
szolgáltatást az informatikai részleggel rendelkező szervezetek számára fejlesztettük ki. Tartalma:

  • Lehetőség a Dell szakértői központjának közvetlen elérésére minden nap, éjjel-nappal
  • Gyors reagálás Dell minősítésű informatikai szakértőkkel
  • Probléma-továbbvitel kezelése a Dell globális irányítóközpontjain át
Bővítse a szolgáltatást aznapi válasszal a gyorsabb problémamegoldás érdekében. Ez az opció ideális megoldás a Dell™ rendszereket határidős vagy alapvető fontosságú üzleti tevékenységre használó ügyfeleinknek. A Dell szakképzett technikusa a helyszín függvényében, a hiba észlelését követő 4 órán belül megérkezik, hogy a lehető leggyorsabban újra üzembe állítsa a rendszert.


Testreszabás és üzembe helyezés
  • Telepítés – A Dell áttekinthető, szabványos telepítési szolgáltatásokat nyújt, Önnek csak ki kell választania azokat a csomagokat, amelyek révén rövid idő alatt lecserélheti a régi rendszereket az újakra.
  • Karbantartás – Igényelhet bővített hároméves, részleges vagy teljes hardvercsere-garanciát aznapi, négyórás vagy következő munkanapi határidővel.
 Legfeljebb 7 terméket hasonlíthat össze. Ha össze szeretné hasonlítani ezt a tételt, törölje a 7 termék valamelyikét.
close
 
 
P20-CS02