|

Naši lidé | Nikki

Poznejte NikkiKdy jste nastoupila do společnosti EMC a jaké pozice jste dosud zastávala?

Nastoupila jsem v březnu 2009 jako člen britského týmu SE starajícího se o stěžejní produkty RSA SE. Po akvizici společnosti Archer v roce 2011 jsem přešla do sekce řízení rizik a plnění předpisů a teprve nedávno jsem byla povýšena na manažerskou pozici, ze které vedu tým systémových inženýrů v rámci celé oblasti Evropy, Středního východu a Afriky.

Čím vás inspiruje naše kultura?

Je inkluzivní a velmi otevřená. Zaměstnanci jsou povzbuzováni ke zkoušení nových přístupů, objevování nových nápadů, dělání chyb a učení se z nich. Naše firemní kultura je postavená na otevřeném a inkluzivním dialogu, který na první místo staví naše partnery a distribuční kanály.

Jste ve společnosti EMC členem některých kruhů spřízněnosti? Jakou roli v nich hrajete a jaké v nich spatřujete výhody?

Nedávno jsem se přidala k fóru pro ženy na vedoucích pozicích a opravdu se těším na poznávání nových lidí a jejich práce a na rozšiřování své sítě kontaktů. V květnu se také zúčastním programu pro dosahování úspěchů (Managing Success Now) a velmi se těším na názory vedoucích žen v naší firmě. V minulosti jsem spolupracovala s kolegy v rámci programu pro globální služby (Global Services Associate Program) a byla svědkem mnoha jejich úspěchů. Také jsem se účastnila akcí STEM (věda, technologie, strojírenství a matematika), které povzbuzují ženy k budování kariér v našem odvětví prostřednictvím besed na univerzitách a vysokých školách.

Na co se v budoucnu těšíte v souvislosti s možnostmi společnosti Dell?

Věřím, že budeme plně připravení rozšiřovat naši firmu a náš dosah, obzvláště s ohledem na oblasti, ve kterých společnost Dell vyniká. Budeme moci na trh dodávat produkty vytvořené na základě přístupu zaměřeného v prvé řadě na partnery. A díky tomu budeme moci těžit z oboustranně prospěšného vztahu se zákazníky. Zákazníci naše produkty milují – podle hodnocení NPS (Net Promoter Scores) dosahuje společnost EMC jednoho z nejlepších výsledků ze všech organizací a jsem si jistá, že se společností Dell po boku se naše příležitosti ještě dále rozšíří.

Co by podle vás měli vědět lidé, kteří se zajímají o práci v naší společnosti?

Že naše tempo je velmi rychlé. Vše se neustále mění a to je na naší práci vzrušující. Nejsme stagnující organizace a naši zaměstnanci se musejí umět neustále adaptovat. Láska k technologiím je také nutností. Získáte příležitost pracovat v rámci různých skupin a týmů a zpochybňovat status quo. Musíte ale mít schopnost čerpat ze zkušeností ostatních a přijímat nové nápady.

Jakou roli hrajete v úsilí pomáhat zákazníkům vzkvétat a růst?

Uvnitř společnosti pomáhám zaměstnancům realizovat jejich potenciál. Pomáhala jsem novým kolegům zvyknout si na práci mimo svoji zónu komfortu a přijímat výzvy. Ve vztahu k zákazníkům věřím, že díky plnění a překonávání očekávání opravdu dosahujeme jejich dlouhodobé spokojenosti. Transformace naší firmy opravdu všem pomohla přizpůsobit se a řídit rizika. Díky naší filozofii „inspirování všech k odpovědnosti za rizika“ dokážeme bezkonkurenčním způsobem pomáhat zákazníkům v proměně firemní kultury a poskytovat jim technologie.

Čím je práce v naší společnosti tak zajímavá?

Dokonalost je nepřítelem realizace. Každý den jsme povzbuzováni k tomu, abychom dělali věci jinak, cestou pokusu a omylu, dokud nedosáhneme správného výsledku. Všichni jsme zde proto, abychom vítězili, a proto je ohromující, co vše spolu můžeme dosáhnout.

Popište svou zkušenost ve společnosti pěti slovy.

 • Dynamická.
 • Vyzývající.
 • Odměňující.
 • Zábavná.
 • Lidská.

 

Zamestnani
Prozkoumejte svetova
Explore our locations

Related Videos

 • Odebrat CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odebrat careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10