Blížící se svátek zamilovaných nás nutí přemýšlet, jaký dárek pořídit své drahé polovičce. S počítači a příslušenstvím legendární značky Alienware rozhodně nešlápnete vedle. Pokud je váš partner nadšenec do počítačových her, je to vyslovená sázka na jistotu. Výrazný design, působivé barevné podsvícení a vysoký výkon jistě vykouzlí úsměv i na jeho tváři – ostatně každý muž v sobě celý život uchovává kus chlapce.

Značka Alienware je mezi nadšenými hráči počítačových her stejným pojmem jako Gucci, Louis Vuitton nebo Armani ve světě módy. Mít počítač nebo alespoň myš či klávesnici s logem Alienware je snem každého gamera bez ohledu na to, zda mu je dvanáct nebo padesát. Design počítačů Alienware je nezaměnitelný - ostře řezané linie ve stylu sci-fi doplňuje podsvícení s volitelnou barvou a intenzitou. Každé spuštění počítače se tak promění na impozantní světelnou podívanou – bez problému se promění i na domácí diskotéku.

Notebooky i klasické počítače s hlavou mimozemšťana ve znaku si poradí s nejnovějšími hrami ve vysokém rozlišení. Nechybí ani možnost hraní ve 3D, která jistě k obrazovce přiláká i vás. Ideálním dárkem pro majetnější je řada notebooků Alienware – například výkonem nabitý Alienware M14x. Nejen pro hraní her, ale i pro společné sledování oblíbených filmů se hodí prostorný 23palcový monitor Alienware AW2310. Vaší drahé polovičce udělá jistě radost také herní myš Alienware TactX mouse.

Cena notebooku Alienware M14x začíná na 40 000 Kč s DPH, monitor Alienware AW2310 stojí 12 000 Kč a myš Alienware TactX pořídíte za 2 000 Kč.
Image Image image 

 

 

# # #

O společnosti Dell

Společnost Dell založil v roce 1984 v texaském městě Austin Michael Dell na základě převratné myšlenky: „protože počítačové systémy prodáváme přímo zákazníkům, můžeme jim poskytovat nejefektivnější výpočetní řešení na míru jejich potřebám.“

Dnes společnost Dell každý den propojuje více než 5,4 milionů zákazníků – telefonicky, osobně, na webu Dell.com a ve stále větší míře i prostřednictvím společenských sítí. Společnost zaměstnává přes 96 000 lidí po celém světě. Každý den Dell expeduje přes 110 000 systémů zákazníkům ze 180 zemí – to je více než jeden systém za sekundu.

Vždy aktuální informace o společnosti Dell najdete na www.dell.cz nebo www.amic.cz/tiskove-stredisko. Fotografie produktů jsou k dispozici na press.amic.cz.

Jména společností a produktů uvedených v této tiskové zprávě mohou být obchodními značkami jejich příslušných vlastníků.

Image