|

Usługi wdrożeniowe

Usprawnienie wdrażania i umożliwienie użytkownikom wydajnej pracy

Duża złożoność organizacyjna i techniczna utrudnia wdrażanie nowych technologii bez zakłócania produktywności użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe wyposażenie centrum danych, czy też migrację użytkowników na nowe notebooki, firma Dell pomoże wykonać zadanie szybko i prawidłowo. Zapewniamy nie tylko efektywne wdrożenie nowego sprzętu komputerowego, ale możemy także zadbać o utylizację starego, dzięki czemu firma może skupić się na zwiększaniu wydajności pracy swoich użytkowników.
Kontakt

Według typu usługi

 1. ProDeploy Client Suite

  ProDeploy Client Suite

  Przejdź od pracochłonnych implementacji do lekkich wdrożeń wspieranych przez szerokie planowanie z wyprzedzeniem oraz automatyczne wykonywanie zadań konfiguracyjnych jeszcze przed dostarczeniem urządzeń.

 2. ProDeploy Client Plus

  Usługa ProDeploy Plus for Client Systems

  Pełna kontrola bez żmudnych czynności. Dzięki portalowi TechDirect możesz zarządzać wszystkimi zadaniami na drodze naszych komputerów od fabryki po biurka pracowników.

 3. Usługi ProSupport dla systemów klienckich

  Usługa ProDeploy dla systemów klienckich

  Możesz zaufać specjalistom i partnerom firmy Dell EMC, którzy świadczą szeroki zakres usług wdrożeniowych, począwszy od zarządzania projektem, przez planowanie i konfigurowanie, po integrację.

 4. Usługa Basic Deployment

  Usługa Basic Deployment for Client Systems

  Dostarczane przez nas systemy są od razu gotowe do pracy. Przyspiesz wdrażanie komputerów, ograniczając liczbę zadań związanych z konfiguracją w siedzibie klienta.

 5. Obsługa obrazów

  Obsługa obrazów

  Przed wysłaniem komputerów możemy na nich zainstalować wybrany przez Klienta obraz systemu. Usługę można również zintegrować z oprogramowaniem Microsoft SCCM.

 6. ImageAssist

  ImageAssist

  Bez trudu i szybciej niż kiedykolwiek twórz, wdrażaj i aktualizuj obrazy wieloplatformowe.

 7. Połączona konfiguracja

  Usługi połączonej konfiguracji firmy Dell

  Usługa połączonej konfiguracji firmy Dell pozwala przejąć pełną kontrolę i uprościć proces konfigurowania nowych komputerów przy użyciu oprogramowania do zarządzania systemami.

 8. Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania i raportowania zasobów ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 9. Konfiguracja systemu

  Konfiguracja systemu

  Oferujemy usługę instalacji podzespołów i oprogramowania przed wysyłką, dzięki czemu dostarczone systemy są wstępnie skonfigurowane i gotowe do pracy.

 10. Instalacja u Klienta

  Instalacja u Klienta

  Technicy z firmy Dell EMC mogą na miejscu u Klienta instalować nowe komputery stacjonarne i notebooki, demontować przestarzałe systemy i bezpiecznie przenosić najważniejsze dane.

 11. Zarządzanie wdrożeniem

  Zarządzanie wdrożeniem

  Pojedynczy punkt kontaktu umożliwiający planowanie i koordynowanie wszystkich zadań związanych z wdrożeniem — gotowe, skonfigurowane komputery mogą być dostarczane prosto z fabryki do użytkowników.

 12. Optymalizacja wdrożenia

  Optymalizacja wdrożenia

  Nasze usługi doradztwa umożliwiają przeprowadzenie całkowicie zautomatyzowanego, zarządzanego wdrożenia w celu ograniczenia kosztów, zaoszczędzenia czasu, uniknięcia ryzyka i zminimalizowania zakłóceń.

Materiały

 1. usługi Dell ProSupport

  TechDirect

  Szkolenia dla pracowników i wsparcie w zakresie systemów dzięki samoobsługowemu portalowi, który usprawnia pracę zespołów IT

 2. Pakiet ProDeploy Client Suite — broszura

  Pakiet ProDeploy Client Suite — broszura (w języku angielskim)

  2017-09-12

  Pakiet Dell ProDeploy Client Suite ułatwia szybsze i mniej skomplikowane wdrażanie komputerów z większą kontrolą. Portal Dell TechDirect zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami wdrożenia, automatyzację i prostotę.

 3. Opracowanie techniczne IDC: oszczędność czasu i pieniędzy dzięki usługom wdrażania systemów klienckich

  Opracowanie techniczne IDC: oszczędność czasu i pieniędzy dzięki usługom wdrażania systemów klienckich (w języku angielskim)

  2016-08-29

  Wyniki ankiety przeprowadzonej przez IDC wśród 550 przedsiębiorstw wskazują, że ponad 50% firm korzysta z usług wdrażania podczas wprowadzania nowych komputerów. Powody są zróżnicowane, ale wszystkie z nich są uzasadnione. Według respondentów główną przyczyną jest większa opłacalność takiego podejścia.

 4. Raport firmy Principled Technologies: Szybsza modernizacja komputerów dzięki usługom Dell ProDeploy Plus

  Raport firmy Principled Technologies: Szybsza modernizacja komputerów dzięki usługom Dell ProDeploy Plus (w języku angielskim)

  2016-08-29

  W przypadku skomplikowanych zadań, takich jak wdrożenia wielu systemów, samodzielna realizacja nie zawsze jest najszybszym lub najłatwiejszym podejściem. Aby porównać zalety zewnętrznych usług i samodzielne przeprowadzenie migracji przez administratora, zmodernizowaliśmy 10 notebooków i komputerów stacjonarnych w ramach usługi Dell ProDeploy Plus.

Według typu usługi

 1. Pakiet ProDeploy Enterprise Suite

  Pakiet ProDeploy Enterprise Suite

  Pakiet ProDeploy Enterprise Suite firmy Dell pozwala od samego początku wykorzystać wszystkie atuty nowych technologii, od planowania instalacji sprzętu po konfigurację.

 2. Usługa ProDeploy Plus dla przedsiębiorstw

  Usługa ProDeploy Plus dla przedsiębiorstw

  Pakiet ProDeploy Enterprise Suite firmy Dell pozwala od samego początku wykorzystać wszystkie atuty nowych technologii, od planowania instalacji sprzętu po konfigurację.

 3. Etykietowanie zasobów i raportowanie

  Etykietowanie zasobów i raportowanie

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania zasobów i raportowania ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 4. Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania i raportowania zasobów ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 5. Usługi Dell ProDeploy Flex dla centrum danych

  Usługi Dell ProDeploy Flex dla centrum danych

  ProDeploy Flex dla centrum danych — elastyczny model usług umożliwiający wdrażanie nowych technologii w sposób zarówno efektywny, jak i ekonomiczny.

 6. Kompetencja Usługi wdrożeniowe

  Services Competency for Deployment

  Kompetencja Usługi wdrożeniowe uprawnia Partnerów do wdrażania sprzętu firmy Dell, zapewniając lepsze kwalifikacje, precyzję i skuteczność.

 7. Usługa ProDeploy dla przedsiębiorstw

  Usługa ProDeploy dla przedsiębiorstw

  Dzięki pakietowi Dell ProDeploy Enterprise Suite przedsiębiorstwa mogą czerpać większe korzyści z technologii już od pierwszego dnia po jej wdrożeniu. Specjaliści z firmy Dell po mistrzowsku zajmą się wdrożeniami — od ich zaplanowania i podstawowej instalacji sprzętowej po czynności konfiguracyjne infrastrukturalne.

Materiały

 1. Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF.

  Usługi firmy Dell: integracja na poziomie szaf serwerowych (W języku angielskim)

  Wyzwania wdrożeniowe towarzyszące wprowadzaniu nowych technologii można wydatnie ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować dzięki usługom firmy Dell z zakresu integracji na poziomie szaf serwerowych.

Według typu usługi

 1. Odsprzedaż zasobów i recykling

  Odsprzedaż zasobów i recykling

  Usługi recyklingu zasobów firmy Dell ułatwiają utylizację i odsprzedaż lub zwrot sprzętu w sposób zgodny z przepisami.

Materiały

 1. Odsprzedaż zasobów i recykling — dane techniczne

  Odsprzedaż zasobów i recykling — dane techniczne (w języku angielskim)

  Dowiedz się, jak skutecznie chronić ważne dane, odpowiedzialnie utylizować sprzęt, uzyskać należną wartość za produkt nadający się do odsprzedaży oraz usuwać z eksploatacji rozwiązania różnych dostawców.

 2. Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF.

  Odsprzedaż zasobów i recykling — dane techniczne (W języku angielskim)

  Dowiedz się, jak skutecznie chronić ważne dane, odpowiedzialnie utylizować sprzęt, uzyskać należną wartość za produkt nadający się do odsprzedaży oraz usuwać z eksploatacji rozwiązania różnych dostawców.

Według typu usługi