|

Rozwiązania modułowe

Dostosuj środowisko do dowolnych zadań dzięki rozwiązaniom modułowym.

Możesz ograniczyć koszty i zautomatyzować obsługę za pomocą zintegrowanych systemów z modułami serwerów, pamięci masowej, sieci i zarządzania w jednej obudowie. Infrastruktura modułowa i wysoce zintegrowane rozwiązania Dell EMC umożliwiają dostosowanie środowiska do obsługiwanych zadań. Szczegółowe informacje można znaleźć w opracowaniu technicznym firmy Ovum (w języku angielskim) .

Skorzystaj z jednej z najbardziej rozbudowanych, elastycznych i zoptymalizowanych ofert rozwiązań modułowych, które zostały zaprojektowane z myślą o skalowaniu tradycyjnych i nowoczesnych aplikacji w ramach wspólnej, opartej na standardach architektury z uproszczonymi funkcjami zarządzania. Sięgnij po zalety rozwiązań Dell EMC do modułowego centrum danych — od nagradzanych platform i ujednoliconego zarządzania po całkowicie zintegrowane systemy optymalizujące wykonywanie zadań.

PowerEdge FX — przełomowa architektura

PowerEdge FXArchitektura Dell EMC PowerEdge FX została opracowana z myślą o prostej unifikacji infrastruktury i możliwościach precyzyjnego dopasowywania elementów, szybkiego wdrażania oraz łatwego administrowania. Możesz rozpocząć od podstawowej infrastruktury modułowej zdefiniowanej programowo, a następnie szybko i łatwo skalować środowisko za pomocą modułów przetwarzania, pamięci masowej i we/wy w niewielkiej obudowie 2U, która zapewnia o 50 procent więcej pamięci masowej po stronie serwera niż porównywalne platformy o tych samych wymiarach.

Platforma PowerEdge FX to rozwiązanie nadające się do obsługi praktycznie dowolnych zastosowań. Dzięki platformie modułowej o wysokiej gęstości i dużej mocy przetwarzania w przeliczeniu na jednostkę wysokości możesz świadczyć usługi hostingu dedykowanego lub WWW o wysokiej dostępności i obsługiwać chmury prywatne lub środowiska zwirtualizowane.
                 

PowerEdge VRTX — centrum danych przy biurku

PowerEdge VRTXPowerEdge VRTX to pierwsza platforma modułowa przeznaczona specjalnie dla oddziałów firm i niewielkich biur. Rozwiązanie zajmuje o 75 procent mniej powierzchni* niż starsze systemy, a jednocześnie umożliwia integrację serwerów, pamięci masowej, sieci i funkcji zarządzania w niewielkiej, zwartej obudowie. Wdrożenie platformy VRTX może obejmować nawet cztery węzły serwerów i wspólną pamięć masową o dużej pojemności i niewielkich opóźnieniach. Ujednolicona konsola administracyjna z wszystkimi funkcjami umożliwia monitorowanie wielu lokalizacji jednocześnie.

Platforma PowerEdge VRTX oferuje szybką obsługę najważniejszych aplikacji przy łącznym koszcie użytkowania* niższym o 26 procent w porównaniu z serwerami typu tower i zewnętrzną pamięcią masową, a także wydajność wyższą nawet o 65 procent*.

Dowiedz się, dlaczego platforma PowerEdge VRTX zdobyła nagrodę InfoWorld dla technologii roku 2014. (w języku angielskim)

Zwycięzcy nagród InfoWorld dla technologii roku 2014 — artykuł  (w języku angielskim)

Dell EMC M1000e — centrum danych w modułach kasetowych

PowerEdge M1000eMożesz ograniczyć koszty i złożoność związane z wdrażaniem modułów kasetowych i zarządzaniem nimi w centrum danych. Wybierz obudowę kasetową PowerEdge M1000e o wyjątkowej energooszczędności i wydajności w przeliczeniu na wat. Obudowa M1000e obsługuje moduły kasetowe o pełnej, 1/2 lub 1/4 wysokości, zapewniając o 60 procent większą gęstość niż serwery 1U do montażu w szafie serwerowej. Zintegrowane rozwiązanie oferuje najnowsze technologie zasilania, chłodzenia, we/wy i zarządzania.

Wybierz doskonałą platformę wirtualizacji o wyjątkowym stosunku ceny do wydajności. Skalowalna, elastyczna i niezwykle oszczędna obudowa M1000e jest zgodna z przyszłymi technologiami kasetowymi.Ujednolicone zarządzanie

Ujednolicone zarządzanieOprogramowanie Dell OpenManage upraszcza administrowanie infrastrukturą modułową dzięki innowacyjnym narzędziom do zarządzania systemami klasy enterprise. Możesz usprawnić administrację i jednocześnie zapewnić przepustowość na potrzeby obsługi całego centrum danych, zastępując wiele narzędzi do zarządzania systemami w przedsiębiorstwie kompletną, zintegrowaną platformą modułową.
W zależności od sposobu pracy możesz zarządzać środowiskiem na poziomie serwerów, obudowy lub szafy serwerowej. Rozwiązanie iDRAC (Dell Remote Access Controller) z kontrolerem cyklu eksploatacji i kontroler zarządzania obudową Dell EMC (Chassis Management Controller, CMC) umożliwiają szybsze wdrażanie i konfigurowanie serwerów oraz automatyzację codziennych zadań bez użycia agentów.

Skontaktuj się ze specjalistą ds. produktów Dell EMC, aby dowiedzieć się więcej o ofercie rozwiązań Dell OpenManage.
 
Rozwiązania hiperkonwergentne

Rozwiązania hiperkonwergentneRozwiązania Dell EMC o wysokim stopniu konwergencji umożliwiają szybszą obsługę aplikacji, osiągnięcie wyższej wydajności i uproszczenie zarządzania dzięki zintegrowanym aplikacjom, monitorom maszyn wirtualnych i systemom operacyjnym. Rozwiązania Dell EMC z technologią Nutanix pozwalają w ciągu 15 minut wdrożyć centrum danych zdefiniowane programowo. Natomiast produkty Dell EMC i rozwiązanie VMware EVO: RAIL ułatwiają szybsze wdrażanie aplikacji, skalowanie środowiska i zarządzanie infrastrukturą.

Skorzystaj z otwartych, zgodnych operacyjnie zoptymalizowanych rozwiązań z certyfikatami partnerów firmy Dell w zakresie aplikacji. Firma Dell jest zaś jedynym źródłem wsparcia w dziedzinie rozwiązań Dell EMC Engineered Solutions.Wydajność podana na podstawie raportu „Oracle RAC performance: Dell PowerEdge FX2 with Fluid Cache for SAN vs. competing cache solution” (Wydajność systemu Oracle RAC: porównanie rozwiązania Dell PowerEdge FX2 z technologią Fluid Cache dla sieci SAN i konkurencyjnego rozwiązania pamięci podręcznej), opracowanego przez firmę Principled Technologies w styczniu 2015 r. na zlecenie firmy Dell. W raporcie porównano rozwiązania Dell PowerEdge FX2 i HP ProLiant DL380p. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji, sposobu użytkowania i zmian w procesie produkcyjnym. Niższe koszty oparte na wewnętrznej analizie firmy Dell na podstawie cen katalogowych w Stanach Zjednoczonych pobranych z witryn dell.com i hp.com w październiku 2014 r., a także 3,7-krotnego wzrostu wydajności mierzonej w liczbie nowych zleceń na minutę (NOPM).