|

Infrastruktura i bezpieczeństwo rozwiązań mobilnych

Tworzenie bezpiecznej infrastruktury mobilnej w przedsiębiorstwie.

Wspieranie inicjatyw mobilnych/BYOD wymaga zdalnego dostępu do danych za pomocą wielu rozmaitych urządzeń i systemów operacyjnych, przy jednoczesnym zapobieganiu kosztownym naruszeniom zabezpieczeń. Zagrożenia bezpieczeństwa przedsiębiorstwa czają się wszędzie, więc nie jest to łatwe zadanie. Rozwiązania mobilne/BYOD firmy Dell ułatwiają zapewnienie bezpieczeństwa bez względu na obsługiwane typy urządzeń, scenariusze obsługi i strategie stosowania urządzeń mobilnych. Czołowe w branży zabezpieczenia stanowią kluczowy element całej naszej oferty, zapewniając klientom poczucie bezpieczeństwa.

Rozwiązania zabezpieczające firmy Dell są połączone i współpracują, by zapewniać lepszą ochronę i maksymalną wygodę, chroniąc dane od urządzeń końcowych po centrum danych, zabezpieczając je podczas przesyłania i przechowywania, kontrolując dostęp do nich i broniąc organizację przed zagrożeniami. 

Rozwiązanie Dell Data Protection | Encryption
Dell Data Protection | Encryption (DDP | E) 
Rozwiązanie DDP | E chroni informacje firmy, szyfrując pliki na komputerach stacjonarnych, notebookach, tabletach i smartfonach, a także na zewnętrznych nośnikach i w publicznych chmurach pamięci masowej.Administratorzy mogą ustalać zasady dla poszczególnych użytkowników, grup i poziomu bezpieczeństwa danych,a następnie centralnie zarządzać nimi za pomocą pojedynczej, zdalnej konsoli administracyjnej.

Rozwiązania Dell SonicWALL Secure Remote Access
Rozwiązania Dell SonicWALL Secure Remote Access
Nasze rozwiązania do bezpiecznego dostępu mobilnego zapewniają bezpieczny,podlegający zasadom dostęp przez sieć VPN z szyfrowaniem SSL do zasobów sieciowych i danych za pomocą rozmaitych urządzeń mobilnych i platform. Mobilni pracownicy mają dostęp do potrzebnych zasobów i danych,a dział IT ustanawia zasady kontroli dostępu i gwarantuje, że dostęp do sieci VPN będą mieć tylko autoryzowani użytkownicy i sprawdzone mobilne aplikacje oraz urządzenia.

Rozwiązanie Dell Cloud Client Computing
Dell Cloud Client-Computing
Rozwiązanie Dell Cloud Client-Computing pomaga znacznie ograniczyć ryzyko utraty danych przez scentralizowanie danych użytkowników, aplikacji i zasobów w infrastrukturze Wyse Datacenter.

Zapory internetowe nowej generacji Dell SonicWALL
Zapory internetowe nowej generacji Dell SonicWALL 
Zapory internetowe nowej generacji Dell SonicWALL szczegółowo analizują pakiety, skanując je bit po bicie, aby zapewniać silną ochronę sieci bez spowalniania ruchu.

Rozwiązanie Dell SonicWALL Clean Wireless
Dell SonicWALL Clean Wireless 
Rozwiązanie Dell SonicWALL Clean Wireless pozwala zabezpieczyć
połączenie bezprzewodowe, badając i szyfrując ruch w sieci bezprzewodowej bez obniżania wydajności.

Ta rodzina rozwiązań do zarządzania
Dell One Identity 
Ta rodzina rozwiązań do zarządzania tożsamościami i dostępem zapewnia pracownikom poziom dostępu odpowiedni do ich zadań. Organizacje mogą wdrożyć scentralizowane, choć zróżnicowane zasady bezpieczeństwa w zróżnicowanym przedsiębiorstwie, zmniejszając liczbę odrębnych metod uwierzytelniania i ułatwiając sprawdzanie, kto uzyskuje dostęp do poszczególnych elementów.

Seria Dell Networking W
Seria Dell Networking W
Nasze rozwiązania do sieci bezprzewodowych ułatwiają wdrażanie programów BYOD i zapewnianie gościom dostępu do sieci, utrzymując wymaganą przepustowość.Scentralizowane kontrolery, punkty dostępu i punkty natychmiastowego dostępu w połączeniu z rozwiązaniami do zarządzania siecią i dostępem zapewniają bezpieczeństwo i funkcjonalność,jednocześnie upraszczając zapewnianie dostępu i zarządzanie nim. Usługi firmy Dell Networking W-Series ClearPass daje wgląd w ruch sieciowy i ułatwia definiowanie zasad dostępu oraz ustalanie priorytetów ruchu.