|

Urządzenia mobilne

Daj pracownikom nowe możliwości dzięki urządzeniom mobilnym firmy Dell

Pracownicy przyzwyczaili się w życiu prywatnym, że mają swobodny dostęp do internetu i ulubionych aplikacji na lekkim, łatwym w obsłudze urządzeniu. Tego samego oczekują w pracy. Wiele urządzeń konsumenckich nie sprawdziło się w przedsiębiorstwach z uwagi na ograniczoną niezawodność i możliwości serwisowania. Sprawiają też trudności w zarządzaniu i zabezpieczaniu, a ponadto niełatwo stworzyć na nie opłacalne aplikacje.  

Firma Dell może pomóc w pokonaniu tych wyzwań. Nasze rozwiązania mobilne pozwalają pracownikom używać ich ulubionych urządzeń, zapewniając im wyższą produktywność, większą satysfakcję i lepsze możliwości obsługi klientów. Zarówno w przedsiębiorstwach, które wdrożą nasze bezpieczne i łatwe w zarządzaniu urządzenia służbowe, jak i tych, które umożliwią pracownikom korzystanie z własnych urządzeń, innowacyjne rozwiązania firmy Dell idealnie spełniają wymagania służbowe i prywatne. 

Tablety Dell Venue
Tablety Dell Venue
Tablety Dell Venue zapewniają elastyczność i swobodę wyboru,jakiej wymaga organizacja, poręczność i wygodę,jakich oczekują użytkownicy końcowi oraz stylowy wygląd, który spodoba się wszystkim— jednocześnie oferując najwyższej klasy zabezpieczenia i funkcje zarządzania.

Notebooki i Ultrabooki™ Dell Latitude
Notebooki i Ultrabooki™ Dell Latitude 
Seria Dell Latitude oferuje najbezpieczniejsze na świecie i dające największe możliwości zarządzania notebooki komercyjne, zapewniając pracownikom produktywność i niezawodność. Do serii należą rozmaite urządzenia, od małych i lekkich po specjalnie wzmacniane i wytrzymałe. Każdy nowy notebook i Ultrabook z serii Latitude E zapewnia pracownikom łączność, a danym ochronę, jednocześnie dając zespołowi IT możliwości łatwego zarządzania.

Dell XPS
Notebooki Dell XPS 
Notebooki XPS łączą najbardziej elegancką konstrukcję i zaawansowane funkcje, sprzyjając sukcesom w pracy i poza nią. Taka kombinacja zalet daje w efekcie wyjątkowo estetyczne systemy o bezkompromisowej konstrukcji.

Urządzenia klienckie Dell Wyse do pracy w chmurze
Urządzenia klienckie Dell Wyse do pracy w chmurze
Rozwiązania Dell Cloud Client-Computing umożliwiają użytkownikom łatwy dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce i urządzenie. Mobilny terminal kliencki z serii Wyse 7000 w połączeniu z infrastrukturą Wyse Datacenter daje użytkownikom wydajność zaawansowanych komputerów i bezpieczeństwo serwerowych treści oraz pamięci masowej.

Dell Wyse Cloud Connect
Dell Wyse Cloud Connect 
Dell Wyse Cloud Connect to ultrakompaktowe urządzenie z obsługą multimediów, które umożliwia użytkownikom indywidualnym bezpieczny dostęp do materiałów i udostępnianie ich zarówno w pracy, jak i poza nią. To zarządzane przez dział IT urządzenie klienckie dla przedsiębiorstw jest niezwykle poręczne, bezpieczne i wygodne w obsłudze, dając dostęp do wielu różnych aplikacji i treści w chmurze.

Program zakupów dla członków
Dell — program zakupów dla członków (w języku angielskim)
Zespół programu zakupu dla członków może pomóc w zarządzaniu programem BYOD i zaprojektowaniu rozwiązania, które zapewni pracownikom odpowiednie urządzenia. Oferujemy zarządzany katalog, wsparcie klasy biznesowej oraz specjalne cenniki i opcje finansowania dla użytkowników indywidualnych.
Kontakt ze specjalista firmy Dell
Mobilność
Windows 8 BYOD
BYOD
Windows 8

DPACK

(W języku angielskim)