|

PC as a Service (PCaaS)

PCaaS

Ograniczenie codziennych działań i kosztów związanych z zarządzaniem systemem IT


Usługa Dell PC as a Service (PCaaS) łączy sprzęt, oprogramowanie, usługi cyklu eksploatacji i finansowanie w ramach kompleksowego rozwiązania oferowanego w przystępnej, przewidywalnej miesięcznej cenie za stanowisko dzięki usługom Dell Financial Services.
*

Oferujemy elastyczne finansowanie i możliwości uaktualnienia, które dają pewność, że system IT zawsze będzie spełniał oczekiwania, gwarantując zaangażowanie i produktywność użytkowników.*

Aby jeszcze bardziej ułatwić współpracę, wyznaczymy konsultanta ds. usług serwisowych, który będzie pojedynczym punktem kontaktu w całym okresie eksploatacji komputerów.

Dzięki połączeniu niezawodnych, wydajnych systemów, narzędzi i usług świadczonych przez specjalistów oferta Dell PC as a Service ułatwia ograniczenie nakładów i kosztów związanych z codziennym zarządzaniem środowiskiem IT, pozwalając działowi informatycznemu skupić się na właściwej działalności.

Przejście na ten model użytkowania zapewnia firmom następujące korzyści:

  • Przewidywalne planowanie budżetu
  • Spełnienie oczekiwań dotyczących działu IT
  • Szybsza wymiana komputerów zapewniająca użytkownikom dostęp do optymalnych technologii
  • Elastyczne opcje finansowania dostosowane do potrzeb biznesowych*
  • Technologie zgodne z oczekiwaniami użytkowników dotyczącymi sposobów pracy

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług PC as a Service, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym


Przykłady cen
-----------------------------------------------
Przykłady cen
Dowiedz się więcej na temat konfiguracji PCaaS i cen.

Powiązane wideo (W języku angielskim)

Usługa Dell PC as a Service i system Microsoft Windows 10
Sprzęt
SprzętLaadukkaat XPS-kannettavat tehokkailla ominaisuuksilla, hyvällä hallittavuudella ja tietoturvalla
Firma Dell oferuje bogatą gamę systemów idealnie spełniających potrzeby konkretnych pracowników dzięki technologii dostosowanej do preferowanego sposobu pracy — od wydajnych stacji roboczych po rewelacyjnie lekkie notebooki, a także szeroki wybór monitorów i akcesoriów. Wybierz spośród najnowszych komputerów stacjonarnych Dell OptiPlex, notebooków Latitude i XPS oraz stacji roboczych Precision.
Oprogramowanie zabezpieczające i do zarządzania zasobami
OprogramowaniePopraw komfort korzystania z rozwiązań firmy Dell dzięki najnowszemu oprogramowaniu opracowanemu w celu skutecznej ochrony inwestycji oraz zarządzania nimi, takiemu jak Dell Endpoint Security Suite Enterprise, VMWare Airwatch oraz Absolute DDS.
Technologia i narzędzia
Technologia i narzędziaWyjątkowa technologia i narzędzia firmy Dell ułatwiają automatyzację procesów, a także przyspieszają rozwiązywanie problemów. Usługi ImageAssist i SupportAssist, samoobsługowy portal TechDirect, a także pakiet Dell Client Command Suite pomagają zaoszczędzić czas podczas korzystania z najłatwiejszych w zarządzaniu urządzeń klienckich na świecie.
Usługi w zakresie cyklu eksploatacji
Usługi w zakresie cyklu eksploatacjiWybierz poziom usług stosownie do potrzeb firmy. Od usług wdrożeniowych po pomoc techniczną i odzyskiwanie zasobów — firma Dell oferuje wielokrotnie nagradzane rozwiązania, dzięki którym wszystko przebiega szybko i sprawnie.
  • Pakiet ProDeploy Client Suite ułatwia szybsze i mniej skomplikowane wdrażanie komputerów z większą kontrolą. Możesz zaufać naszym specjalistom i Partnerom, którzy świadczą szeroki zakres usług wdrożeniowych, począwszy od zarządzania projektem, przez planowanie i konfigurowanie, po integrację.
  • Kompleksowa oferta pomocy technicznej obejmująca usługi ProSupport oraz ProSupport Plus została stworzona w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb Klientów, takich jak priorytetowy dostęp do specjalistów i aktywne monitorowanie w celu automatycznego unikania i rozwiązywania problemów.
  • Usługi odzyskiwania zasobów pozwalają pozbyć się używanego sprzętu komputerowego w sposób bezpieczny i nieszkodliwy dla środowiska.
Elastyczne opcje finansowania działu IT w ofercie Dell Financial Services*
Dell Financial ServicesDostępne elastyczne opcje finansowania i średnioterminowej modernizacji zapewnią w odpowiednim czasie wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać zaangażowanie i produktywność użytkowników końcowych.*
Konsultant ds. Usług PCaaS
Konsultant ds. Usług PCaaSKonsultant ds. Usług PCaaS to osoba kontaktowa przydzielona na cały cykl eksploatacji komputera, która koordynuje komunikację i dostarcza na bieżąco informacje oraz aktualizacje dotyczące projektu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług PCaaS, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.