|

Dell TechDirect

Globalny portal umożliwiający skuteczne rozwiązywanie problemów

Wiele problemów dotyczących sprzętu wymaga szybkich, powtarzalnych działań. Poświęcanie czasu na rozwiązywanie problemów przez telefon ogranicza możliwość skupienia się na strategicznych problemach IT i wymaganiach biznesowych.

Portal Dell TechDirect pozwala pracownikom wewnętrznego działu IT zamawiać części i zarządzać zgłoszeniami dotyczącymi produktów firmy Dell, co skraca czas telefonicznej obsługi problemów. Za pomocą intuicyjnego portalu internetowego Dell TechDirect informatycy mogą rejestrować incydenty, rozwiązywać problemy ze sprzętem firmy Dell i zamawiać wysyłkę części do dowolnego miejsca na świecie.

Portal TechDirect poprawia wydajność i skuteczność obsługi technicznej:
  • Wygodne określanie priorytetów dotyczących codziennej konserwacji części — możliwość utworzenia i dostosowania kont administratorów i techników w celu łatwiejszego naprawiania składników sprzętowych.
  • Udostępnianie informacji o postępach rozwiązywania problemów — monitorowanie wysyłek i zgłoszeń do pomocy technicznej utworzonych przez pracowników organizacji.
  • Unikanie opóźnień i skupienie się na działalności — pracownicy działu IT diagnozują problem ze sprzętem, tworzą zgłoszenie online i zamawiają wysyłkę części potrzebnych do rozwiązania problemu na miejscu.
  • Opcja zwrotu kosztów robocizny — organizacje, które zamawiają duże ilości części, mogą skorzystać z wygodnej możliwości kompleksowego zwrotu kosztów robocizny.
Aby uzyskać najwyższą jakość pomocy technicznej, zarejestruj się w portalu TechDirect pod adresem dell.com/techdirect (W języku angielskim).


Kontakt ze specjalistą firmy Dell