|

Informacje prasowe

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Dell, takimi jak premiery produktów, zielone inicjatywy i ogłoszenia o nowych technologiach.

Informacje prasowe (w języku angielskim)
19 kwi 2017

Badanie Dell EMC: jedynie 5% działów IT dużych firm przeszło cyfrową transformację

71% firm nie będzie w stanie konkurować na rynku bez przeprowadzenia transformacji infrastruktury informatycznej – wynika z badania Enterprise Strategy Group, wykonanego na zlecenie Dell EMC. Transformacja infrastruktury IT staje się niezbędna do utrzymania konkurencyjności w coraz bardziej cyfrowym świecie.

11 kwi 2017

Dell EMC rozpoczyna współpracę z ATEME, by zrewolucjonizować branżę telewizyjną

Dział rozwiązań OEM firmy Dell EMC nawiązał współpracę z ATEME, ekspertem w dziedzinie kompresji plików wideo. Celem jest dostarczenie serwerów i pamięci masowej niezbędnych do rozszerzenia oferty ATEME.

05 kwi 2017

Dell przedstawia kompaktowy, energooszczędny terminal thin client Wyse 3040

Dell zaprezentował swój najlżejszy, najmniejszy i najbardziej energooszczędny model terminala typu thin client, zapewniający wyjątkową wydajność i łatwość zarządzania w podstawowych zastosowaniach.

30 mar 2017

Dell EMC udostępnia platformę, która połączy dostawców usług chmurowych z klientami

Firmy Dell EMC oraz Intel wspólnie uruchomiły platformę internetową Cloud Ecosystem Hub, przeznaczoną dla dostawców usług chmurowych i ich klientów. Dzięki jednemu serwisowi uzyskają oni łatwy dostęp do oferty i zasobów Dell EMC z obszaru chmury obliczeniowej.

23 lut 2017

Dell wprowadza ekologiczne opakowania z odzyskanego plastiku

Firma Dell, jako pierwsza w branży technologicznej, rozpoczyna korzystanie z opakowań wykonanych z odpadów plastikowych wyłowionych z dróg wodnych wpadających do oceanów (rzek, kanałów i in.)