|

Przedstawiamy system Windows 10

Windows 10
Windows 10
Połączenie najlepszego systemu Windows i najlepszego komputera firmy Dell. Efekt? Nowy poziom mocy, wydajności i produktywności. Windows 10 oferuje wszystkie dobrze znane funkcje najpopularniejszego systemu operacyjnego i wspaniałe ulepszenia, które pokochasz.

Nie chcesz jeszcze zmieniać systemu? Uaktualnij go do wersji Windows 10 na własnych warunkach. Dostępna jest łatwa w obsłudze pomoc techniczna online dotycząca uaktualnienia. Więcej informacji.

Dodatkowe informacje o uaktualnieniu z wersji Windows 8.1 możesz również znaleźć w naszej pomocy technicznej online pod adresem www.dell.com/support/windows10.

Masz pytania dotyczące systemu Windows 10?

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Teraz jest najlepszy moment, aby kupić komputer firmy Dell. Technologia MaxxAudio® zapewnia nową jakość korzystania z wielu funkcji, takich jak asystent cyfrowy Cortana.

Łatwy dostęp

Koniec problemów z hasłami. Wybierz komputer Dell z niezawodną kamerą Intel® RealSense™ 3D, aby korzystać z funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello. Urządzenie rozpozna Cię i powita imieniem, aby szybko i miło rozpocząć Twój dzień.
Łatwy dostęp
Przydatna pomoc

Do usług

Wybierz komputer Dell z technologią MaxxAudio firmy Waves, aby korzystać z osobistego asystenta cyfrowego o nazwie Cortana. Komputer firmy Dell z technologią MaxxAudio® firmy Waves zapewnia naturalną komunikację głosową z Cortaną*.

Połącz się i podbijaj światy

Technologia DirectX® 12 umożliwia szybkie, dynamiczne granie na komputerze Dell lub Alienware. Funkcja Game DVR pozwala rejestrować wszystkie zwycięskie potyczki i wysyłać nagrania do znajomych bez przerywania rozgrywki. Ruszaj do gry!
Połącz się i podbijaj światy
Łatwe czytanie i pisanie

Łatwe czytanie i pisanie

Tylko przeglądarka Microsoft Edge oferuje wbudowaną technologię, która umożliwia pisanie przy użyciu piórka lub klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych. Możesz dodać zgodne aktywne piórko Dell (sprzedawane oddzielnie) do komputera z ekranem dotykowym i przeglądarką Microsoft Edge, aby korzystać z funkcji pisania bezpośrednio na stronach internetowych i dzielić się wprowadzonymi informacjami.

Menu Start powraca

Od samego początku poczujesz się ekspertem dzięki powrotowi ulepszonego menu Start systemu Windows. Wszystkie przypięte aplikacje pozostaną na swoim miejscu, co zapewni jeszcze wyższy komfort obsługi i wydajność.
Menu Start powraca
Szybkość, której potrzebujesz

Szybkość, której potrzebujesz

Dzięki funkcji InstaGo* system Windows 10 błyskawicznie uruchamia się i wznawia działanie, więc nie musisz czekać na jego gotowość do pracy. Aktualizacje instalują się natychmiast po udostępnieniu, zatem zawsze masz dostęp do najnowszych i najlepszych funkcji mobilnych.

Spokój ducha

Wygodne, wbudowane funkcje ochrony zabezpieczają komputer przed wirusami, wyłudzaniem danych i złośliwym oprogramowaniem. Jeśli zaś wybierzesz usługi firmy Dell, możesz korzystać z dodatkowej pomocy technicznej.
Spokój ducha

Funkcje systemu Windows 10 mogą ulec zmianie i mogą różnić się w zależności od urządzenia i rynku.

Firmy Microsoft i Dell właśnie podniosły poprzeczkę na rynku. Ponownie.
To idealny moment, aby kupić komputer Dell imponująco wydajny, z wyjątkową technologią i ciekawymi nowymi funkcjami systemu Windows 10.
Kup teraz

1. W momencie premiery Cortana jest dostępna na wybranych rynkach, a zakres obsługi może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
2. Niektóre funkcje wymagają szerokopasmowego dostępu do Internetu (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach, w których działa usługa Xbox Live. Więcej informacji znajdziesz na stronie
xbox.com/live/countries (w języku angielskim). Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. obsługuje rozgrywki między różnymi typami urządzeń; w przygotowaniu są kolejne takie gry. Przesyłanie strumieniowe do jednego urządzenia jednocześnie; przesyłanie strumieniowe do wielu graczy z konsoli Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i konta Xbox Live Gold (do nabycia oddzielnie); również gra na konsoli Xbox One w trybie wieloosobowym wymaga konta Xbox Live Gold. Funkcje DirectX 12 są dostępne tylko w obsługiwanych grach i dla obsługiwanych układów graficznych. Funkcja DVR w grach wymaga obsługiwanego sprzętu. Aby sprawdzić zgodność oraz uzyskać inne ważne informacje na temat instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i witrynę www.windows.com/windows10specs (w języku angielskim). Wersje gier na konsolę Xbox One, komputer/tablet i na telefon są sprzedawane oddzielnie.
3. Niektóre aplikacje ze Sklepu Windows są sprzedawane oddzielnie; dostępność i możliwości mogą się różnić.
4. W zależności od sprzętu.
5. Dostępność aplikacji i treści zależy od rynku.
6. Symulowane ekrany mogą ulec zmianie. Aplikacje ze Sklepu Windows są sprzedawane oddzielnie. Dostępność oraz możliwości aplikacji mogą się różnić zależnie od rynku.

* Szczegółowe informacje dotyczące oferty:
Oferta dotyczy kwalifikujących się urządzeń z systemami Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń kupionych wcześniej i obowiązuje przez rok po udostępnieniu aktualizacji do Windows 10. Obowiązują określone wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania; dostępność funkcji zależy od urządzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać, odwiedzając stronę www.windows.com/windows10upgrade (w języku angielskim). Wymagane jest pobranie 3 GB danych, podczas którego mogą zostać naliczone opłaty usługodawcy internetowego.

◦ Tak, bezpłatnie. Oferta uaktualnienia dotyczy pełnej wersji systemu Windows 10, a nie wersji próbnej. Wymagane jest pobranie 3 GB danych; obowiązują standardowe opłaty za transmisję danych. Aby skorzystać z bezpłatnej oferty, należy przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10 w ciągu roku od jego udostępnienia. Po uaktualnieniu system Windows 10 na urządzeniu będzie bezpłatny.
◦ Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest przeznaczona dla kwalifikujących się urządzeń z systemami Windows 7 i Windows 8.1, również tych obecnie posiadanych. Obowiązują określone wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania, a dostępność funkcji zależy od urządzenia i rynku. Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM i operatora sieci komórkowej bądź usługodawcy. Wymagane jest połączenie z Internetem i włączona usługa Windows Update. Wymagany jest system Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 Update. Oferta nie obejmuje niektórych systemów: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise i Windows RT/RT 8.1. Klienci korporacyjni z aktywną umową Software Assurance w ramach programu licencjonowania zbiorowego mogą przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10 niezależnie od tej oferty. Aby sprawdzić zgodność i uzyskać inne ważne informacje na temat instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia oraz stronę z danymi technicznymi systemu Windows 10. Wraz z upływem czasu mogą obowiązywać dodatkowe wymagania związane z aktualizacjami. Zabezpieczenia i funkcje są automatycznie aktualizowane, a usługa ta jest zawsze włączona.
Dzięki komercyjnym komputerom firmy Dell wyposażonym w nowy system operacyjny Windows 10, Klient zyskuje funkcje, które pozwolą mu wznieść działalność na wyżyny.

Firma Dell oferuje najbezpieczniejsze w branży komputery z systemem Windows 10. Bezdyskusyjnie.

Znakomite zabezpieczenia i ochrona — najbezpieczniejsze na rynku komputery dla firm wyposażone w najbardziej niezawodny system Windows skutecznie chronią Klientów przed wirusami, wyłudzaniem informacji i szkodliwym oprogramowaniem dzięki praktycznym, wbudowanym funkcjom zabezpieczającym.

Doskonała ochrona — tylko firma Dell zapewnia całościowe szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z jednego źródła. Rozwiązania Dell Data Protection (DDP) umożliwiają ochronę danych użytkowników w każdym miejscu, ułatwiając centralne zarządzanie zabezpieczeniami urządzeń końcowych oraz utrzymanie zgodności z przepisami. Użytkownicy mogą pracować z dobrze znanymi narzędziami bez zakłóceń lub spadku wydajności. Więcej informacji (w języku angielskim)

Niepodważalna autentyczność
— najbezpieczniejszą metodą uwierzytelniania jest rzeczywista obecność użytkownika. Dzięki funkcji Windows Hello wystarczy spojrzenie lub dotknięcie, aby zalogować się w systemie — nie trzeba wpisywać hasła ani numeru PIN. * Po zalogowaniu urządzenie wita użytkownika po imieniu i rozjaśnia ekran w jego obecności.
Windows 10
Windows 10

Osiągnij więcej dzięki systemowi Windows 10

Twoja osobista, cyfrowa asystentka — ułatwia obsługę i komunikację z urządzeniem. Dowiadując się z czasem coraz więcej o użytkowniku, każdego dnia Cortana okazuje się bardziej pomocna. Koniec z zapominaniem! Cortana przypomina użytkownikowi, o czym trzeba — i to we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu nie przeoczy on ważnych spraw, lecz zdoła zrobić więcej.

Uzyskaj przewagę — Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka, dzięki której korzystanie z Internetu staje się zarówno bardziej praktyczne, jak i zgodne z Twoim stylem pracy. Wyobraź sobie, ile czasu zaoszczędzisz, robiąc notatki — za pomocą klawiatury lub odręcznie — * bezpośrednio na stronie internetowej i udostępniając je innym. Korzystaj z przejrzystego widoku do czytania, pozbawionego rozpraszających uwagę zbędnych treści, aby wygodnie skupić się wyłącznie na interesującym Cię artykule. Program Microsoft Edge usuwa przeszkody zakłócające korzystanie z Internetu, przyspieszając działanie, porządkując obszar roboczy i zwiększając wydajność pracy.

Działaj z wprawą — dzięki znajomym funkcjom od samego początku poczujesz się jak znawca. System Windows 10 jest łatwy w obsłudze i wygląda znajomo — charakteryzując się wieloma podobieństwami do systemu Windows 7, na przykład w menu Start. Poczujesz się od razu jak ekspert. Zyskaj błyskawiczny wgląd w najważniejsze sprawy. Menu Start systemu Windows 10 można dostosować dzięki dynamicznym kafelkom, aby mieć szybki dostęp w czasie rzeczywistym do ważnych bieżących informacji, pozwalających na podejmowanie trafnych decyzji.

Bezproblemowe przełączanie — dostępna wyłącznie w systemie Windows funkcja Continuum umożliwia w dowolnej chwili płynną zmianę z trybu tabletu na tryb notebooka — z towarzyszącymi pięknymi efektami wizualnymi. Wyświetlane na ekranie elementy, takie jak paski zadań oraz menu, harmonijnie dostosowują się do wybranego trybu, gwarantując maksymalną wygodę obsługi. Aplikacje zaprojektowano, aby sprawnie dostosowywały się do każdego ekranu, dzięki czemu wyglądają świetnie zarówno na najmniejszym ekranie telefonicznym, jak i największych wyświetlaczach 8K*.

Poprawiona wydajność, która przynosi wymierne efekty

Szybkość, której potrzebujesz — dzięki funkcji InstaGo* system Windows 10 błyskawicznie uruchamia się i wznawia działanie, więc nie musisz czekać na jego gotowość do pracy. Aktualizacje instalują się natychmiast po udostępnieniu, zatem zawsze masz dostęp do najnowszych i najlepszych funkcji mobilnych.

Czas pracy na baterii — teraz urządzenia z systemem Windows 10 są wyposażone w funkcję automatycznego oszczędzania baterii — dzięki czemu można pracować dłużej i lepiej.
Windows 10
Windows 10

Łatwość obsługi i maksymalny zakres pomocy technicznej

Uproszczenie transformacji — za sprawą usług firmy Dell migracja do najnowszego systemu operacyjnego Windows na najbezpieczniejszych komputerach biznesowych jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd. Przejście do nowego systemu jest sprawne i bezproblemowe dzięki niezawodnemu wsparciu firmy Dell, uznanej za partnera roku firmy Microsoft® oraz mogącej poszczycić się największymi dokonaniami w zakresie wdrażania systemu Windows.

Najlepsze wsparcie — usługa ProSupport Plus z funkcją SupportAssist to najbardziej kompleksowa* usługa pomocy technicznej dla komputerów osobistych i tabletów*, która oferuje maksymalne wsparcie przy minimalnym zaangażowaniu Klienta. Jest to jedyna usługa dostępna dla komputerów osobistych i tabletów* obejmująca automatyczną pomoc techniczną zapobiegającą problemom* przed ich wystąpieniem oraz ich szybkie rozwiązanie w razie potrzeby.
Kup teraz

1. W momencie premiery Cortana jest dostępna na wybranych rynkach, a zakres obsługi może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
2. Niektóre funkcje wymagają szerokopasmowego dostępu do Internetu (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach, w których działa usługa Xbox Live. Więcej informacji znajdziesz na stronie
xbox.com/live/countries (w języku angielskim). Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. obsługuje rozgrywki między różnymi typami urządzeń; w przygotowaniu są kolejne takie gry. Przesyłanie strumieniowe do jednego urządzenia jednocześnie; przesyłanie strumieniowe do wielu graczy z konsoli Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i konta Xbox Live Gold (do nabycia oddzielnie); również gra na konsoli Xbox One w trybie wieloosobowym wymaga konta Xbox Live Gold. Funkcje DirectX 12 są dostępne tylko w obsługiwanych grach i dla obsługiwanych układów graficznych. Funkcja DVR w grach wymaga obsługiwanego sprzętu. Aby sprawdzić zgodność oraz uzyskać inne ważne informacje na temat instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i witrynę www.windows.com/windows10specs (w języku angielskim). Wersje gier na konsolę Xbox One, komputer/tablet i na telefon są sprzedawane oddzielnie.
3. Niektóre aplikacje ze Sklepu Windows są sprzedawane oddzielnie; dostępność i możliwości mogą się różnić.
4. W zależności od sprzętu.
5. Dostępność aplikacji i treści zależy od rynku.
6. Symulowane ekrany mogą ulec zmianie. Aplikacje ze Sklepu Windows są sprzedawane oddzielnie. Dostępność oraz możliwości aplikacji mogą się różnić zależnie od rynku.

* Szczegółowe informacje dotyczące oferty:
Oferta dotyczy kwalifikujących się urządzeń z systemami Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń kupionych wcześniej i obowiązuje przez rok po udostępnieniu aktualizacji do Windows 10. Obowiązują określone wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania; dostępność funkcji zależy od urządzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać, odwiedzając stronę www.windows.com/windows10upgrade (w języku angielskim). Wymagane jest pobranie 3 GB danych, podczas którego mogą zostać naliczone opłaty usługodawcy internetowego.

◦ Tak, bezpłatnie. Oferta uaktualnienia dotyczy pełnej wersji systemu Windows 10, a nie wersji próbnej. Wymagane jest pobranie 3 GB danych; obowiązują standardowe opłaty za transmisję danych. Aby skorzystać z bezpłatnej oferty, należy przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10 w ciągu roku od jego udostępnienia. Po uaktualnieniu system Windows 10 na urządzeniu będzie bezpłatny.
◦ Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest przeznaczona dla kwalifikujących się urządzeń z systemami Windows 7 i Windows 8.1, również tych obecnie posiadanych. Obowiązują określone wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania, a dostępność funkcji zależy od urządzenia i rynku. Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM i operatora sieci komórkowej bądź usługodawcy. Wymagane jest połączenie z Internetem i włączona usługa Windows Update. Wymagany jest system Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1 Update. Oferta nie obejmuje niektórych systemów: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise i Windows RT/RT 8.1. Klienci korporacyjni z aktywną umową Software Assurance w ramach programu licencjonowania zbiorowego mogą przeprowadzić uaktualnienie do systemu Windows 10 niezależnie od tej oferty. Aby sprawdzić zgodność i uzyskać inne ważne informacje na temat instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia oraz stronę z danymi technicznymi systemu Windows 10. Wraz z upływem czasu mogą obowiązywać dodatkowe wymagania związane z aktualizacjami. Zabezpieczenia i funkcje są automatycznie aktualizowane, a usługa ta jest zawsze włączona.