Pomoc w wyborze — oprogramowanie biurowe

Nowy pakiet biurowy Office obejmuje aplikacje Office i dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatne połączenia międzynarodowe Skype i usługa pamięci masowej online OneDrive. Ponadto firma Microsoft oferuje obecnie subskrypcje pakietu Office dla użytkowników domowych i szkół, przygotowane z myślą o współczesnych potrzebach.

Dokonując wyboru wersji pakietu Office, należy uwzględnić potrzebne aplikacje oraz liczbę komputerów i urządzeń przenośnych, na których będą używane te programy.

Wiele urządzeń i wszystkie aplikacje pakietu Office

• Jeśli w domu korzystasz z wielu urządzeń i potrzebujesz wszystkich aplikacji pakietu Office, wybierz subskrypcję Office 365, która pozwala korzystać z tego oprogramowania na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac i urządzeniach przenośnych. Dzięki temu możesz przenosić się między urządzeniami i natychmiast kontynuować pracę.

Jeden komputer i podstawowe aplikacje pakietu Office
• Jeśli masz jeden komputer i potrzebujesz najnowszych wersji podstawowych aplikacji pakietu Office, wybierz wersję Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów.
• Jeśli masz jeden komputer i potrzebujesz najnowszych wersji podstawowych aplikacji pakietu Office, w tym programu Outlook ułatwiającego organizację życia osobistego i zawodowego, wybierz wersję Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm.
Uwaga: pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony tylko do użytku niekomercyjnego. Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm idealnie nadaje się do użytku komercyjnego.
Porównanie pakietów Office z usługą Office 365 Home Premium

Znajdź pakiet Office odpowiedni dla siebie.

Office
dla Użytkowników Domowych i
Uczniów
***
Office 2016 Professional Office
dla Użytkowników Domowych i
Małych Firm**
Office 365 dla Użytkowników Domowych**Office 365
Personal**
Dla gospodarstw domowych z uczniami, które korzystają z jednego komputera.
Dla specjalistów, którzy korzystają z jednego komputera.
 Dla gospodarstw domowych i biur domowych, które korzystają z jednego komputera.Pakiet Office dla rodzin. Uzyskaj aplikacje instalowane na wielu urządzeniach, pamięć masową online i nie tylko.Pakiet Office dla Ciebie. Uzyskaj aplikacje instalowane na wielu urządzeniach, pamięć masową online i nie tylko.
 Możliwość instalacji: komputery PC lub MAC®Tylko komputery PCTylko komputery PC Tylko komputery PC Komputery PC lub MAC®Tylko komputery PC
Możliwość instalacji: tablety - TabletTablet
Podstawowe aplikacje pakietu Office:Word, Excel, PowerPoint,
OneNote  Najważniejsze aplikacje pakietu Office
 TakTak  Tak Tak Tak
E-mail, kalendarze i zadania: Outlook
Poczta e-mail, kalendarze i zadania
Tak  Tak Tak Tak
Skład komputerowy i bazy danych: Publisher, Access*
Skład komputerowy i bazy danych
 Tak  Tak Tak
Łatwy dostęp na smartfonach: wyświetlanie i edycja dokumentów programów Word, Excel i PowerPoint w locie*   TabletTablet 
Skype 60 minut połączeń miesięcznie na telefony w ponad 60 krajach     Tak Tak
OneDrivePamięć masowa online OneDrive: zapisywanie dokumentów online w celu łatwego dostępu i udostępniania praktycznie w dowolnym miejscu 
                                                                                
   1 TB pamięci masowej
OneDrive dla maksymalnie 5 użytkowników
1 TB pamięci masowej
OneDrive dla 1 użytkownika
Łatwa subskrypcja: wymagane odnowienieZakup jednorazowy Zakup jednorazowy 1 rok 1 rok
Automatyczne aktualizacje: stała dostępność najnowszych aplikacji pakietu
Office*
    TakTak 

Dzięki najnowszej wersji pakietu Office ulubione aplikacje są jeszcze lepsze.

word Word

Dodawaj obrazy, filmy lub multimedia online do dokumentów programu Word po prostu przez przeciąganie i upuszczanie.
Korzystając z szablonów, pokażesz swój styl i profesjonalizm, a także zaoszczędzisz czas. Przeglądaj szablony programu Word z ponad 40 kategorii.


excel Excel

Przycisk Polecane wykresy pozwala szybko i sprawnie wizualizować dane w programie Excel.
W programie Excel 2013 każdy skoroszyt znajduje się w osobnym oknie, co ułatwia jednoczesną pracę w dwóch skoroszytach. Opcja ta ułatwia również pracę na dwóch monitorach.

powerpoint PowerPoint

Umieszczaj komentarze obok tekstu, którego dotyczy dyskusja, aby każdy od razu widział, kto komentuje poszczególne elementy prezentacji programu PowerPoint.
Koniec przyglądania się obiektom na slajdach w celu sprawdzenia, czy są wyrównane. Inteligentne prowadnice zostają automatycznie wyświetlone, gdy obiekty mają prawie równe rozmiary oraz kiedy są równomiernie rozmieszczone.

outlook Outlook

Wyświetlaj harmonogram, spotkanie lub szczegóły kontaktu w programie Outlook bez konieczności zmieniania ekranów.
Na karcie Osoby w jednym miejscu gromadzone są kluczowe dane dotyczące kontaktów: telefon, adres e-mail, konta w mediach społecznościowych i inne. Karta ta umożliwia zaplanowanie spotkania, wysłanie wiadomości błyskawicznej lub nawiązanie połączenia, co czyni z niej prawdziwe centrum komunikacji.

onenote OneNote

Program OneNote umożliwia rejestrowanie, porządkowanie i udostępnianie wszystkich typów informacji — zdjęć, stron internetowych i multimediów — w cyfrowym notatniku, który jest dostępny praktycznie z dowolnego miejsca.
Możesz z łatwością rysować, wymazywać i edytować zawartość za pomocą palca, pióra lub myszy na dowolnym urządzeniu obsługującym funkcje dotykowe. Jeśli musisz udostępnić odręczne notatki i martwisz się o ich czytelność, program OneNote może automatycznie przekonwertować je na tekst.

publisher Publisher

Program Publisher zapewnia prostą ścieżkę do profesjonalnych publikacji, które zrobią wrażenie.
Bezpośrednio z poziomu programu Publisher możesz przeszukiwać swoje albumy online w usługach Facebook, Flickr i innych, a także dodawać do dokumentu znajdujące się w nich obrazy bez zapisywania ich wcześniej na komputerze.

Access Dostęp

Program Access umożliwia tworzenie baz danych w celu szybkiego organizowania danych, które są dostępne online w dowolnym miejscu.
Już nigdy nie zagubisz się w gąszczu danych. Ujednolicona platforma aplikacji sprawia, że poruszanie się po aplikacjach jest zawsze tak samo łatwe.

onedrive OneDrive

Pakiet Office 365 zapewnia dodatkowy 1 TB pamięci masowej online na użytkownika, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do zdjęć i dokumentów z dowolnego miejsca na większości urządzeń.

skype Skype

Wraz z pakietem Office 365 otrzymasz 60 minut międzynarodowych połączeń Skype miesięcznie na telefony w ponad 60 krajach*.