|

Analizy biznesowe i rynkowe

Szybszy dostęp do wiedzy ułatwiającej podejmowanie trafnych decyzji 
Rozwijaj działalność, optymalizuj operacje i poprawiaj zadowolenie klientów dzięki szybkiemu dostępowi do danych ułatwiających podejmowanie trafnych decyzji. Oferowane przez firmę Dell łatwe w obsłudze, solidne rozwiązania z zakresu analiz Big Data można stosować z wszelkiego rodzaju danymi — ustrukturyzowanymi, hybrydowymi oraz pozbawionymi określonej struktury. Właściwe korzystanie z danych ułatwi rozwiązywnie problemów i prognozowanie przyszłych zmian. 
Udostępnienie potencjału analitycznego większej liczbie pracowników — nie tylko analityków — ułatwia podejmowanie trafniejszych decyzji na każdym poziomie organizacji. Rozwiązania firmy Dell są bezpieczne i łatwe w obsłudze i dostosowują się do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Szybszy dostęp do wiedzy ułatwiającej podejmowanie trafnych decyzji 
Dojrzalsze analizy 
Wprowadź podstawowe funkcje — takie jak prosty dostęp za pośrednictwem arkuszy kalkulacyjnych czy baz danych — zanim zaczniesz korzystać z analiz danych biznesowych do zarządzania przedsiębiorstwem. Następnie wprowadź zaawansowane funkcje — takie jak analizy prognozujące czy poznawcze, integrujące dane kontekstowe z danymi na temat subiektywnych opinii — aby precyzyjniej przewidywać przyszłe rezultaty oraz podejmować trafniejsze decyzje. Firma Dell może pomóc Klientowi w zakresie architektury analitycznej, hurtowni danych, zarządzania, konsol administracyjnych oraz aktywnego raportowania. 
Porozmawiaj ze specjalistą z firmy Dell, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach analitycznych Dell. 

Kontakt ze specjalistą firmy Dell

DPACK

(W języku angielskim)

 

Nasi partnerzy