|

Zarządzanie urządzeniami końcowymi

Systemy najłatwiejsze w zarządzaniu

Firma Dell produkuje systemy biznesowe — komputery i tablety — o wyjątkowych możliwościach zarządzania, które pozwalają poprawić wydajność pracowników i skrócić czas poświęcany na obsługę informatyczną. Firma Dell oferuje szeroki zakres rozwiązań do zarządzania systemami, w tym unikatowe rozszerzenia technologii Intel® vPro™, bezpłatne narzędzia do automatyzacji w postaci pakietu Dell Client Command Suite oraz urządzenia Dell KACE.
Skuteczne zarządzanieSkuteczne zarządzanie systemami informatycznymi wymaga obecnie obsługi coraz większej liczby urządzeń końcowych w wielu lokalizacjach przy stałym, a nawet malejącym budżecie. Wraz ze starzeniem się komputerów zwiększa się liczba problemów informatycznych, co przekłada się na wzrost łącznego kosztu użytkowania.
Jednocześnie piętrzą się koszty instalowania poprawek i aktualizacji na komputerach pracowników oraz rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. W ciągu trzech lat eksploatacji nakłady na obsługę administracyjną systemu o wartości 950 USD mogą sięgnąć ponad 2400 USD*. Zazwyczaj po czterech latach użytkowania straty wydajności i koszty konserwacji powodują konieczność wymiany tych komputerów. Firma Dell rozumie ten problem. Możemy ułatwić maksymalne wydłużenie okresu eksploatacji systemów, tak aby można było w pełni wykorzystać ich możliwości.

Wydajne zarządzanie urządzeniami końcowymi i ich ochrona pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ograniczyć zagrożenia bezpieczeństwa i poprawić zgodność z przepisami. Urządzenia do zarządzania systemami Dell KACE K1000 i K2000, oprogramowanie OpenManage™, pakiet Dell Client Command Suite i usługi firmy Dell można w prosty i opłacalny sposób zintegrować ze środowiskiem informatycznym. Możesz uzyskać następujące korzyści:

  • Wydajne zarządzanie systemami IT (w tym komputerami z systemem innym niż Windows) dzięki uproszczeniu i automatyzacji typowych zadań.
  • Wykrywanie, ciągła inwentaryzacja i kompleksowe monitorowanie sprzętu i oprogramowania wszystkich urządzeń działających w środowisku. Firma Dell umożliwia sprawniejsze zarządzanie zasobami informatycznymi (ITAM), takimi jak komputery, serwery, routery, przełączniki sieciowe i drukarki, z uwzględnieniem informacji o gwarancjach sprzętowych.
  • Optymalizacja zarządzania zasobami oprogramowania dzięki pełnej inwentaryzacji, mierzeniu użycia i uzgadnianiu licencji.
  • Ograniczenie zagrożeń bezpieczeństwa przez skanowanie i instalowanie poprawek konfiguracji standardowych. Środowisko można chronić przed zainfekowanymi systemami, odłączając je od sieci w celu zainstalowania poprawek. Dane firmowe na utraconych lub skradzionych urządzeniach są bezpieczne dzięki możliwości zdalnego usuwania zawartości dysku twardego.
  • Szybkie wdrażanie systemów i migracja do najnowszych wersji systemów operacyjnych przy minimalnym wpływie na harmonogram pracy i budżet.
  • Aktualizowanie systemów za pomocą najnowszych wersji systemu BIOS, sterowników i oprogramowania wewnętrznego.
  • Możliwość korzystania z funkcji zarządzania wieloma systemami. Rozszerzenia technologii Intel vPro opracowane przez firmę Dell umożliwiają jednoczesne aktualizowanie wszystkich komputerów, nawet jeśli są wyłączone.
  • Większa oszczędność energii dzięki stosowaniu profili zarządzania zasilaniem.
Skontaktuj się ze specjalistą z firmy DellSkontaktuj się ze specjalistą z firmy Dell, aby poznać możliwości szybszego wdrażania, lepszego m
onitorowania i łatwiejszego aktualizowania oferowane przez rozwiązania do zarządzania urządzeniami końcowymi firmy Dell i urządzenia KACE.

Więcej informacji można znaleźć w naszej bibliotece zasobów.