|

Produkty i usługi

Wysoka wydajność, wbudowane funkcje zarządzania i energooszczędność — oto najważniejsze cechy rozwiązania serwerowego. Niezależnie od tego, czy dodajesz jeden serwer, czy kilka szaf serwerowych, albo przeprowadzasz migrację do środowiska chmury, produkty firmy Dell oferują dodatkową wydajność i oszczędność kosztów.

Produkty i usługi

Nasza oferta serwerów
Serwery Dell PowerEdge zapewniają wiele przydatnych funkcji i technologii ułatwiających obsługę różnych zadań w firmie dowolnej wielkości.

Szafy serwerowe
Serwery z serii R to konstrukcje zoptymalizowane pod kątem szaf serwerowych, które oferują większe zagęszczenie mocy w środowiskach średnich i dużych przedsiębiorstw.

Obudowy typu tower
Serwery z serii T to platformy w obudowach typu tower, które doskonale sprawdzają się w zdalnych biurach oraz małych i średnich firmach.

Infrastruktura współużytkowana
Rozwiązania w zakresie infrastruktury współużytkowanej umożliwiają wspólne korzystanie z zasobów — takich jak zasilanie, sieć i pamięć masowa — przez poszczególne podzespoły, co pozwala ograniczyć złożoność, zaoszczędzić miejsce i energię oraz zwiększyć odporność na awarie. Oferta firmy Dell w zakresie infrastruktury współużytkowanej obejmuje następujące produkty:
  • PowerEdge VRTX: konwergentna platforma IT o dużej pojemności w obudowie typu tower, która ze względu na cichą pracę idealnie sprawdza się w oddziałach firm.
  • Serwery kasetowe PowerEdge M: rozwiązania w obudowach kasetowych zoptymalizowane z myślą o dużym zagęszczeniu pamięci, wyjątkowej wydajności i funkcjach klasy korporacyjnej. Serwery kasetowe zapewniają odpowiednie zagęszczenie, wydajność, oszczędność i skalowalność na potrzeby wymagających zastosowań, takich jak obsługa poczty e-mail, baz danych i środowisk wirtualnych.
  • Serwery kasetowe PowerEdge C: rozwiązania w obudowach kasetowych zoptymalizowane pod kątem rozproszonych zadań, wielkoskalowych aplikacji, środowisk chmury (takich jak Hadoop) i innych zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Systemy te oferują znakomite zagęszczenie węzłów i pamięci masowych podłączanych bezpośrednio (DAS). Ze względu na montaż w szafie serwerowej można je łatwo wymieniać, a koszty wstępne są niewielkie.
  • PowerEdge M1000e: systemy kasetowe zaprojektowane z myślą o dużych centrach danych, w których potrzebne jest duże zagęszczenie, energooszczędność i łatwość zarządzania. Szeroka oferta węzłów i opcji znacznie ułatwia rozbudowę centrum danych.

Produkty i usługi

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się ze specjalistą z firmy Dell, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze innowacyjne rozwiązania serwerowe ułatwiają przekształcenie centrum danych.
Kontakt ze specjalistą firmy Dell

DPACK

(W języku angielskim)

 

Rozwiązania serwerowe