|

Rozwiązania Cloud Client Computing i wirtualizacja komputerów

Większe możliwości pracowników i systemu IT

Możesz zapewnić specjalistom ds. IT skuteczniejszą ochronę ważnych danych, ograniczenie czasu i kosztów poświęcanych na zarządzanie komputerami, obsługę szerokiego zakresu urządzeń klienckich i większą mobilność użytkowników. Rozwiązania Dell Cloud Client Computing umożliwiają bezpieczną, łatwą w zarządzaniu i skalowalną wirtualizację komputerów. Tylko firma Dell oferuje kompleksowe rozwiązanie z opcjami pracy w chmurze, terminalami klienckimi i oprogramowaniem, które współdziałają ze sobą, ułatwiając przekształcenie centrum danych i bezpieczne udostępnianie aplikacji Windows® wszystkim użytkownikom niezależnie od używanych urządzeń. Możesz samodzielnie przygotować własne rozwiązanie lub zlecić to zadanie specjalistom z firmy Dell. Następnie można dodać nagradzane terminale klienckie Wyse typu zero, terminale i oprogramowanie zgodne z dowolnymi wymaganiami dotyczącymi budżetu, aplikacji lub wydajności.

 Łatwa w obsłudze infrastruktura VDINiestandardowa infrastruktura VDI 
Łatwe w obsłudze rozwiązania VDINiestandardowe rozwiązania VDI
Możesz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej zaplanować, wdrożyć, skalować i obsługiwać środowisko wirtualizacji komputerów. Kompleksowa oferta produktów i usług obejmuje proste, łatwe w zarządzaniu i niezawodne rozwiązania, które pasują do środowiska firmy i konkretnych zastosowań.Dzięki temu wdrożenie IT może zakończyć się pełnym sukcesem. Z istniejącym środowiskiem można zintegrować niezawodne składniki centrum danych, urządzenia końcowe i oprogramowanie do wirtualizacji komputerów (naszych partnerów — Citrix®, Microsoft®, VMware® lub Wyse vWorkspace). Infrastruktura Wyse Datacenter zapewnia maksymalną elastyczność i wsparcie.
 Terminale do pracy w chmurze Biblioteka zasobów
Terminale do pracy
w chmurze
Biblioteka zasobów
Niezależnie od preferowanej platformy nasze terminale, w tym rozwiązania typu zero, poprawiają bezpieczeństwo i ułatwiają zarządzanie. Możesz ograniczyć ryzyko utraty danych dzięki centralizacji danych użytkowników, aplikacji i innych zasobów w ramach infrastruktury Wyse Datacenter. Urządzenia końcowe Wyse z bezpiecznym dostępem pozwalają jeszcze bardziej ulepszyć zabezpieczenia.Zapoznaj się z architekturami referencyjnymi, analizami przypadków, opracowaniami technicznymi, filmami i innymi materiałami, aby dokonać najlepszego wyboru i wdrożyć środowisko wirtualizacji komputerów zgodnie z wymaganiami budżetowymi.

Skontaktuj się ze specjalistą ds. rozwiązań Dell Cloud Client Computing
i dowiedz się, jak poprawić zabezpieczenia i wydajność oraz przyspieszyć implementację.
Nasi partnerzy
Kontakt ze specjalistą firmy Dell