|

Predstavujeme vám systém Windows 10

Windows 10
Windows 10
Doposiaľ najlepší systém Windows spája svoje sily s doposiaľ najlepšími produktmi spoločnosti Dell. Aký je výsledok? Úplne nová éra možností, výkonnosti a produktivity. Systém Windows 10 vám prináša nielen všetky funkcie, na ktoré ste si zvykli pri používaní najobľúbenejšieho operačného systému na svete, ale aj skvelé vylepšenia, ktoré si vás získajú.

Nie ste pripravení prejsť na nový systém? Inovujte na systém Windows 10 podľa vlastných predstáv. Keď sa rozhodnete inovovať, budete mať k dispozícii intuitívnu online podporu. Ďalšie informácie.

O procese inovácie zo systému Windows 8.1 sa môžete dozvedieť viac aj vďaka našej online podpore na stránke www.dell.com/support/windows10.

Máte otázky o systéme Windows 10?

Najčastejšie otázky Najčastejšie otázky


Teraz je ten najlepší čas na kúpu počítača Dell. Zažite na vlastnej koži nové funkcie, akou je napríklad digitálna asistentka Cortana, dopĺňané mimoriadnym zvukom prostredníctvom technológie MaxxAudio®.

Využívajte jednoduchý prístup

Netrápte sa s heslami. Vyberte si počítač Dell so spoľahlivou 3D kamerou Intel® RealSense™ a využívajte v systéme Windows aplikáciu Hello na rozpoznávanie tvárí. Keď vaše zariadenie rozpozná vašu tvár, zapne sa a osloví vás vaším menom a začiatok vášho dňa bude hneď krajší.
Využívajte jednoduchý prístup
Vaša asistentka

Je tu, aby vám pomohla

Cortana je vašou osobnou digitálnou asistentkou, a ak ju chcete používať, vyberte si počítač Dell vybavený technológiou MaxxAudio od spoločnosti Waves. S počítačmi Dell vybavenými technológiou MaxxAudio® od spoločnosti Waves bude znieť hlas asistentky Cortana prirodzene.*

Pripojte sa a pustite sa do boja

Zažite rýchle a bezproblémové hranie hier vďaka rozhraniu DirectX® 12 na vašom počítači Dell alebo Alienware. Použite funkciu nahrávania hier, zachyťte všetky svoje najväčšie víťazstvá a potom odošlite nahrávku priateľom bez toho, aby ste opustili hru. Hra sa môže začať!
Pripojte sa a pustite sa do boja
Čítanie aj písanie úplne jednoducho

Čítanie aj písanie úplne jednoducho

Iba prehliadač Microsoft Edge má integrovanú technológiu, ktorá vám umožní písať priamo na webové stránky. Dokúpte si k vášmu počítaču s dotykovou obrazovkou špeciálne pero Dell Active Stylus a využívajte technologické výhody prehliadača Microsoft Edge, ktorý vám umožní písať aj rukou priamo na webové stránky a zdieľať, čo ste napísali.

Spustite to

Od samého začiatku sa budete cítiť ako odborník, pretože ponuka Štart systému Windows je späť, a to v rozšírenej podobe. Navyše, všetky vaše pripnuté aplikácie sa prenesú do ponuky, takže budete pracovať v známom prostredí vytvorenom pre efektívnu prácu, ktoré je teraz ešte lepšie ako kedykoľvek predtým.
Spustite to
Rýchlosť, ktorú potrebujete

Rýchlosť, ktorú potrebujete

Systém Windows 10 sa spúšťa a obnovuje rýchlo vďaka funkcii InstaGo*, takže na ceste za vašimi pracovnými úlohami vás nebude nič spomaľovať. Dokonca aj o aktualizáciách sa dozviete hneď, ako budú k dispozícii, takže budete mať vždy najnovšie a najlepšie funkcie, ktoré boli navrhnuté tak, aby držali krok s vaším aktívnym životným štýlom.

Bez starostí

Integrovaná ochrana systému vás ochráni pred vírusmi, neoprávneným získavaním údajov a škodlivým softvérom. Navyše, ak sa rozhodnete aj pre služby spoločnosti Dell, môžete sa tešiť z ešte lepšej podpory.
Bez starostí

Funkcie systému Windows 10 sa môžu meniť, a takisto sa môžu v závislosti od konkrétneho zariadenia alebo trhu líšiť.

Spoločnosti Microsoft a Dell práve zvýšili latku. Znova.
S výnimočnou technológiou, pôsobivým výkonom a vzrušujúcimi novými funkciami systému Windows 10 nikdy nebol lepší čas na nákup počítača Dell.
Ďalšie informácie

1. Digitálna asistentka Cortana je k dispozícii pre vybrané svetové trhy pri uvedení systému; používateľská skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od oblasti a zariadenia.
2. Niektoré funkcie vyžadujú širokopásmové pripojenie k internetu (spoplatnené vaším poskytovateľom internetových služieb). Funkcie hernej konzoly Xbox Live sú k dispozícii iba pre podporované hry v krajinách s podporou konzoly. Pre viac informácií navštívte webovú stránku
xbox.com/live/countries (v angličtine). Obmedzený počet hier dostupných v roku 2015, ktoré podporujú multiplatformové hranie. Ďalšie hry budú pribúdať. Streamovanie nie je možné pre viacero zariadení súčasne. Streamovanie z konzoly Xbox One pre viacerých hráčov vyžaduje pripojenia k domácej sieti a zlaté členstvo Xbox Live (predáva sa samostatne). Zlaté členstvo sa vyžaduje taktiež pre hru viacerých hráčov na konzole Xbox One. Technológia DirectX 12 je dostupná iba pre podporované hry a grafické čipy. Funkcia nahrávania hier je dostupná iba pre podporovaný hardvér. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu a ďalšie informácie dôležité pre inštaláciu, navštívte webovú lokalitu výrobcu vášho zariadenia a stránku so špecifikáciami pre systém Windows 10 www.windows.com/windows10specs (v angličtine). Verzie hier pre konzolu Xbox One, PC/tablet alebo mobilný telefón sa všetky predávajú samostatne.
3. Niektoré aplikácie zo služby Windows Obchod sa predávajú samostatne. Dostupnosť a používateľská skúsenosť sa môžu líšiť.
4. V závislosti od hardvéru.
5. Dostupnosť aplikácií a obsahu sa líši v závislosti od trhu.
6. Obrazovky sú simulované, môžu sa zmeniť. Aplikácie služby Windows Obchod sa predávajú samostatne. Dostupnosť aplikácií a používateľské skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od trhu.

* Podrobnosti ponuky:
Ponuka upgrade na Windows 10 je platná pre oprávnené zariadenia s Windows 7 a Windows 8.1 (vrátane zariadení, ktoré už vlastníte) jeden rok po sprístupnení upgrade na Windows 10. Uplatňujú sa požiadavky na hardvér/softvér. Dostupnosť funkcií sa môže líšiť podľa zariadenia. Podrobnosti si pozrite na adrese www.windows.com/windows10upgrade (v angličtine). Veľkosť sťahovania 3 GB. Môžu sa účtovať poplatky poskytovateľa internetových služieb.

◦ Áno, zadarmo! Vďaka ponuke na inováciu môžete získať plnú verziu systému Windows 10, nie skúšobnú. Je potrebné stiahnuť 3 GB dát pri štandardných prenosových rýchlostiach. Ak chcete využiť túto bezplatnú ponuku, je potrebné, aby ste inovovali na systém Windows 10 do jedného roka od jeho uvedenia na trh. Po inovácii budete mať systém Windows 10 na vašom zariadení zdarma.
◦ Ponuka upgrade na Windows 10 je platná pre oprávnené zariadenia s Windows 7 a Windows 8.1 (vrátane zariadení, ktoré už vlastníte). Na správny chod systému existujú určité hardvérové a softvérové požiadavky a dostupnosť funkcií nemusí byť pre všetky zariadenia a trhy rovnaká. Dostupnosť inovácie na systém Windows 10 pre zariadenia so systémom Windows Phone 8.1 sa môže líšiť v závislosti od výrobcu OEM alebo mobilného operátora. Zariadenia musia byť pripojené k internetu a mať povolenú službu Windows Update. Vyžadujú sa vydania Windows 7 SP1 a Windows 8.1 Update. Niektoré vydania sa na ponuku nevzťahujú: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise a Windows RT/RT 8.1. Zákazníci s aktívnym programom Software Assurance s multilicenciou môžu využiť možnosť inovovať na podnikové ponuky pre systém Windows 10 mimo tejto ponuky. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu a ďalšie informácie dôležité pre inštaláciu, navštívte webovú lokalitu výrobcu vášho zariadenia a stránku so špecifikáciami pre systém Windows 10. Pre aktualizácie môžu priebežne platiť ďalšie požiadavky. Zabezpečenie a funkcie systému sú vždy aktuálne vďaka povolenej automatickej aktualizácii.
Vďaka komerčným osobným počítačom Dell s novým operačným systémom Windows 10 budete môcť využívať funkcie, ktoré sú navrhnuté tak, aby posunuli vaše podnikanie do nových dimenzií.

Spoločnosť Dell ponúka najlepšie zabezpečené počítače v odvetví s operačným systémom Windows 10. Obdobie.

Prvotriedne zabezpečenie a ochrana – najbezpečnejšie firemné počítače na trhu s doteraz najbezpečnejším systémom Windows znamenajú, že budete chránení pred vírusmi, neoprávneným získavaním údajov a škodlivým softvérom vďaka pohodlnej integrovanej ochrane.

Prémiová ochrana – len spoločnosť Dell ponúka v jedinom balíku komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a špičkovú ochranu pred škodlivým softvérom. Riešenia Dell Data Protection (DDP) sú navrhnuté tak, aby vám pomáhali chrániť údaje koncového používateľa všade, kde sa pohybuje, a pre zjednodušenie centrálnej správy zabezpečenia koncových bodov a ich súladu s predpismi. Používatelia môžu pracovať s nástrojmi, ktoré poznajú a majú radi, a to bez prerušení či zníženia výkonu. Ďalšie informácie (v angličtine)

Vy osobne
– najbezpečnejším spôsobom overovania je vaša prítomnosť. S aplikáciou Windows Hello sa môžete prihlásiť len pohľadom alebo dotykom – nie je potrebné zadávať kód PIN alebo heslo.* Pri prihlásení vás zariadenie privíta menom a rozsvieti sa vo vašej prítomnosti.
Windows 10
Windows 10

Urobte viac s operačným systémom Windows 10

Vaša digitálna asistentka – jednoducho komunikujte so svojou osobnou digitálnou asistentkou. Tým, že sa o vás dozvedá časom viac, stáva sa Cortana každý deň užitočnejšou. Zabudnite na zabúdanie, Cortana je tiež najlepšou v pripomenutiach a ich zobrazovaní v správny čas a na správnom mieste, takže budete zabúdať menej a dokážete vykonať viac.

Získajte náskok – Microsoft Edge je úplne nový prehliadač navrhnutý tak, aby web fungoval presne takým spôsobom ako vy. Predstavte si, že ušetríte čas písaním* priamo na webových stránkach a zdieľaním vašich poznámok s ostatnými. Vychutnávajte si jasné zobrazenie pri čítaní, ktoré odstraňuje rozptyľovanie pre jasnejší a čistejší zážitok zo zobrazovania článkov online. Microsoft Edge odstraňuje prekážky medzi vami a vašimi aktivitami online, takže zažijete rýchle, prehľadné a produktívne pozadie pre prácu.

Spustite ho – so známymi funkciami získate od začiatku pocit, že ste odborníkom. Systém Windows 10 je priateľský a známy – s množstvom podobností so systémom Windows 7 vrátane ponuky Štart. Od začiatku sa budete cítiť ako odborník. Získajte v skratke prehľad o všetkom, na čom najviac záleží. Ponuku Štart systému Windows 10 je možné prispôsobiť pomocou dynamických dlaždíc, aby ste rýchlo a v reálnom čase našli rozhodujúce informácie, ktoré potrebujete, aby ste mali o všetkom prehľad.

Plynulé prepínanie – Continuum je k dispozícii iba pre systém Windows. Umožňuje vám prepínať z režimu tabletu na režim notebooku kedykoľvek chcete – vaša obrazovka vám poskytne hladký prechod a nádherné zobrazenie. Funkcie na obrazovke, napríklad ponuky a panely úloh, sa pre jednoduchú navigáciu ľahko prispôsobujú prechodu. Aplikácie sú postavené na škálovanie bez problémov z obrazovky na obrazovku, aby vyzerali dobre od obrazoviek najmenších telefónov až po najväčšie 8K obrazovky.*

Lepší a pôsobivejší výkon

Rýchlosť, ktorú potrebujete – systém Windows 10 sa spúšťa a obnovuje rýchlo vďaka funkcii InstaGo*, takže na ceste za vašimi projektmi vás nebude nič spomaľovať. Dokonca aj o aktualizáciách sa dozviete hneď, ako budú k dispozícii, takže budete mať vždy najnovšie a najlepšie funkcie, ktoré boli navrhnuté tak, aby držali krok s vaším aktívnym pracovným štýlom.

Výdrž batérie – zariadenia so systémom Windows 10 teraz majú Šetrič batérie, aby automaticky šetrili energiu – takže môžete pracovať usilovnejšie a dlhšie.
Windows 10
Windows 10

Maximálna podpora a maximálne jednoduché používanie

Zjednodušená migrácia – migrácia vášho podnikania na najnovší operačný systém Windows na najbezpečnejších podnikových počítačoch nikdy nebola jednoduchšia vďaka službám spoločnosti Dell. Môžete očakávať hladký prechod podporovaný nadštandardnými službami od spoločnosti Dell: menovanej parterom roka Microsoft ® Partner a č. 1 v nasadzovaní systému Windows.

Dokonalá podpora – ProSupport Plus s nástrojom SupportAssist, najúplnejšia* služba podpory spoločnosti Dell pre počítače a tablety*, ponúka maximálnu podporu s minimálnym úsilím zákazníka. Je to jediná služba, ktorá je k dispozícii pre počítače a tablety* a ktorá automatizuje podporu s cieľom predchádzať problémom* predtým, než nastanú, a rýchlo riešiť problémy v prípade potreby.
Ďalšie informácie

1. Digitálna asistentka Cortana je k dispozícii pre vybrané svetové trhy pri uvedení systému; používateľská skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od oblasti a zariadenia.
2. Niektoré funkcie vyžadujú širokopásmové pripojenie k internetu (spoplatnené vaším poskytovateľom internetových služieb). Funkcie hernej konzoly Xbox Live sú k dispozícii iba pre podporované hry v krajinách s podporou konzoly. Pre viac informácií navštívte webovú stránku
xbox.com/live/countries (v angličtine). Obmedzený počet hier dostupných v roku 2015, ktoré podporujú multiplatformové hranie. Ďalšie hry budú pribúdať. Streamovanie nie je možné pre viacero zariadení súčasne. Streamovanie z konzoly Xbox One pre viacerých hráčov vyžaduje pripojenia k domácej sieti a zlaté členstvo Xbox Live (predáva sa samostatne). Zlaté členstvo sa vyžaduje taktiež pre hru viacerých hráčov na konzole Xbox One. Technológia DirectX 12 je dostupná iba pre podporované hry a grafické čipy. Funkcia nahrávania hier je dostupná iba pre podporovaný hardvér. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu a ďalšie informácie dôležité pre inštaláciu, navštívte webovú lokalitu výrobcu vášho zariadenia a stránku so špecifikáciami pre systém Windows 10 www.windows.com/windows10specs (v angličtine). Verzie hier pre konzolu Xbox One, PC/tablet alebo mobilný telefón sa všetky predávajú samostatne.
3. Niektoré aplikácie zo služby Windows Obchod sa predávajú samostatne. Dostupnosť a používateľská skúsenosť sa môžu líšiť.
4. V závislosti od hardvéru.
5. Dostupnosť aplikácií a obsahu sa líši v závislosti od trhu.
6. Obrazovky sú simulované, môžu sa zmeniť. Aplikácie služby Windows Obchod sa predávajú samostatne. Dostupnosť aplikácií a používateľské skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od trhu.

* Podrobnosti ponuky:
Ponuka upgrade na Windows 10 je platná pre oprávnené zariadenia s Windows 7 a Windows 8.1 (vrátane zariadení, ktoré už vlastníte) jeden rok po sprístupnení upgrade na Windows 10. Uplatňujú sa požiadavky na hardvér/softvér. Dostupnosť funkcií sa môže líšiť podľa zariadenia. Podrobnosti si pozrite na adrese www.windows.com/windows10upgrade (v angličtine). Veľkosť sťahovania 3 GB. Môžu sa účtovať poplatky poskytovateľa internetových služieb.

◦ Áno, zadarmo! Vďaka ponuke na inováciu môžete získať plnú verziu systému Windows 10, nie skúšobnú. Je potrebné stiahnuť 3 GB dát pri štandardných prenosových rýchlostiach. Ak chcete využiť túto bezplatnú ponuku, je potrebné, aby ste inovovali na systém Windows 10 do jedného roka od jeho uvedenia na trh. Po inovácii budete mať systém Windows 10 na vašom zariadení zdarma.
◦ Ponuka upgrade na Windows 10 je platná pre oprávnené zariadenia s Windows 7 a Windows 8.1 (vrátane zariadení, ktoré už vlastníte). Na správny chod systému existujú určité hardvérové a softvérové požiadavky a dostupnosť funkcií nemusí byť pre všetky zariadenia a trhy rovnaká. Dostupnosť inovácie na systém Windows 10 pre zariadenia so systémom Windows Phone 8.1 sa môže líšiť v závislosti od výrobcu OEM alebo mobilného operátora. Zariadenia musia byť pripojené k internetu a mať povolenú službu Windows Update. Vyžadujú sa vydania Windows 7 SP1 a Windows 8.1 Update. Niektoré vydania sa na ponuku nevzťahujú: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise a Windows RT/RT 8.1. Zákazníci s aktívnym programom Software Assurance s multilicenciou môžu využiť možnosť inovovať na podnikové ponuky pre systém Windows 10 mimo tejto ponuky. Ak chcete skontrolovať kompatibilitu a ďalšie informácie dôležité pre inštaláciu, navštívte webovú lokalitu výrobcu vášho zariadenia a stránku so špecifikáciami pre systém Windows 10. Pre aktualizácie môžu priebežne platiť ďalšie požiadavky. Zabezpečenie a funkcie systému sú vždy aktuálne vďaka povolenej automatickej aktualizácii.