|

Dell Servisleri

Büyük veri danışmanlık servisleri
Kapsamlı danışmanlık ve teknoloji servislerimizle kuruluşunuzda büyük veri konusunda başarı sağlayın.

İş Zekası Modernizasyon servislerimizi kullanarak çalışanlar, süreçler ve teknoloji bakımından olgun bir BI stratejik yeterliliği oluşturabilirsiniz. Veri varlıklarını ve görselleştirmeleri kullanarak işlemleri ölçmenize, analiz etmenize ve etkilemenize olanak sağlayan Kurumsal Veri Ambarı servisimizle verilerinizi birleştirin. Kritik etki alanlarında güvenilir, doğru ve paylaşılan veri sürdürülebilirliği sağlamak için Ana Veri Yönetimi servislerimizle tutarlı bir süreç uygulayın. Dell İleri Seviye Analitik servisleri, verilerde yeni düzenler keşfetmenize ve tahmine dayalı ve açıklayıcı analitikle iş sonuçlarını etkilemenize yardımcı olur.

BI analitik, danışmanlık ve istihbarat servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyük veriye konusunda başarının anahtarı
Büyük veri projeleriyle stratejik iş fırsatları arasında bağlantı kurarak başarı sağlayın ve BT ile iş grupları arasında yakın bir iş birliği olması için çaba sarf edin. Dell, yardımcı olmak için kapsamlı servisler sunar. Departmanlar arası toplantılar, kullanım senaryosu keşfi, iyileştirme ve önceliklendirme, strateji ve yol haritası geliştirme, yatırımın geri dönüşü tanımı, çalışma beyanları, performans ölçeklendirme ile yardım edebilir ve Kavram Kanıtları (POC) olarak yerinde veya uzaktan destek verebiliriz.

BI'nızı modernleştirin ve yatırım geri dönüşünüzü arttırın
İş Zekası Raporlama ve Analitik Modernizasyonu çözümümüzle mevcut veri ambarınızı modernleştirin veya yeni bir veri yönetimi çözümü geliştirin. Bu paket; değerlendirmeler, kavram kanıtları ve uygulama ile danışmanlık servisleri içerir; böylece doğru kişi, teknoloji ve süreçlerle olgun bir BI stratejisi oluşturabilirsiniz.

Verilerin güvenilir ve doğru olmasını sağlayın
Etkili karar vermek için merkezi bir depoya girişten raporları derlemeye kadar, veri işleme konusunda tek biçimli ve tutarlı bir süreç oluşturun. Ana veri kümenizin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Dell Ana Veri Yönetimi Servisleri , veri kalitesi ve parçalanma meselelerine yönelik çözümlerle kritik etki alanlarında güvenilir, doğru ve paylaşılan veriler elde edip bu durumun sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olabilir.

Dell | Cloudera Hadoop Servisleri
Hadoop çözümünüz için Dell ve Cloudera ile çalıştığınızda iki adet birinci sınıf şirketin kaynaklarının sizi desteklemesini sağlamış olursunuz. Donanım, yazılım, küme dağıtımı ve performans optimizasyonunuzu kapsayan eksiksiz bir servis portföyü sunuyoruz. Ayrıca Hadoop, ortamınızın kullanılabilirliğini sürdürmenize yardımcı olmak için her zaman bir birincil ilgili kişi olacaktır.

SAP HANA Servisleri
Dell Bellek İçi Bilgi İşlem ve Analitik Metodoloji (DIMCAM) kullanarak Dell’in teknoloji platformu ve uygulama servisleri ile SAP HANA yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın. DIMCAM; performans, verimlilik ve toplam sahip olma maliyeti için optimize edilmiş hızlı dağıtımlar sunmak amacıyla deneyimimizden ve en iyi uygulamalarımızdan faydalanır.

Dell büyük veri servisleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dell uzmanıyla görüşün.
Dell uzmanma basvurun