|

Veri Tümleştirme

Tüm ortamlarda veri kalitesini sağlayın
Verilerinizin değerini ortaya çıkarmak için birden fazla etki alanı ve kaynakta gerçek zamanlı, tek ve doğru bir şirket verileri görünümü gerekir.

Dell veri tümleştirmesi çözümleri, parçalı analizi ve veri yönetimi sorunlarını ortadan kaldırmanıza ve BT personelinizin daha az kaynakla daha çok şey yapmasını sağlamanıza yardımcı olur. Şirket birleşmeleri ve şirket satın almalarıyla elde edilen farklı sistemleri birleştirin, veri silolarını tümleştirin ve değerli veriler barındıran, hâlâ üretimde olan ya da taşınması çok pahalı eski uygulamaları muhafaza edin.

Kritik uygulamalar arasında veri senkronizasyonu yapın
Cihaz satın alma, yazılım bakımı yapma veya özel kod oluşturma maliyetleri olmadan iş ile ilgili kritik uygulamalar arasında (şirket içinde ve bulutta) veri senkronizasyonu yapın. Dell Boomi Gartner, Inc.şirketinin Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service analizinde öne çıkan liderlerden biri) üzerine gidip tıklama ve sürükleyip bırakma yöntemleriyle kullanılan alışılmış bir arabirim içinde çok kısa sürede basit veya gelişmiş tümleştirmeler oluşturmanıza olanak sağlar.

Dell veri tümleştirmesi çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dell uzmanıyla görüşün.
Dell uzmanma basvurun