|

Veri Teknolojileri ve İş Ortakları

Veri platformu performansını daha iyi hale getirin
Verimsiz mimariler ve eski prosedürler, üretkenliğinizde büyük bir düşüş yaşanmasına neden olabilir. Tüm iş yüklerinde tutarlı ve işle ilgili kritik performans sağlayın ve şirket içinde veya bulutta veri platformunuzu optimize edin.

Dell çözümleri, birinci sınıf Hadoop®, Oracle®, SAP® ve SAP HANA® ve Microsoft® SQL Server® dağıtımları sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu önde gelen veritabanı sağlayıcılarıyla iş ortaklığı yaparak altyapı ölçeklenebilirliğini ve karmaşıklığını uygun maliyetle yönetmenize ve maksimum çalışma süresi ve performans elde etmenize yardımcı oluyoruz.


Microsoft SQL Server 2014 yönetimini daha verimli hale getirin
Microsoft SQL Server 2014 için Dell çözümleri uygulamalarıyla veritabanı performansınızı büyük ölçüde arttırın, sunucunuzun ayak izini küçültün ve enerji tüketiminizi azaltın. Dell çözümleri ve SQL Server, kuruluşunuzun veritabanı altyapısını sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için size doğru donanım ve yazılım birleşimini sunar.

SAP ve SAP HANA işlemlerini basitleştirin
SAP ve SAP HANA işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapı ölçeklenebilirliğini ve çevikliğini sağlamak için Dell'e güvenin. Kaynak planlaması, müşteri ilişkileri yönetimi ve tedarik zinciri lojistiğini geliştirme konusunda size yardım sağlama konusunda benzersiz bir niteliğe sahibiz. Çözümlerimiz, veri merkezi sınırlamaları olmadan global olarak büyümenize, işlem hızını arttırmanıza, depolama gereksinimlerini azaltmanıza, bulut bilişimin gücünden yararlanmanıza ve daha hızlı iş zekası elde etmenize yardımcı olur.

Oracle için optimize edilmiş çözümler uygulayın
Kalitesi kanıtlanmış, kullanılabilirliği yüksek x86 platformu çözümlerimizde Oracle'ı daha hızlı ve daha verimli bir şekilde dağıtın ve yönetin. Oracle ile uzun bir geçmişi olan iş ortaklığımız, BT servisi düzeyinizi daha iyi hale getiren referans mimarileri optimize etmemize ve doğrulamamıza yardımcı olmaktadır. Neredeyse hiçbir olumsuz etkiyle karşılaşmadan eski ortamınızdan geçiş yapın ve sistem yönetimi, güvenlik ve tümleştirme yazılımı içeren Oracle için optimize edilmiş uçtan uca çözümlerimizden yararlanın.

Kurumsal kullanıma hazır Hadoop çözümleri dağıtın
Ölçeklenebilir ve uygun maliyetli kurumsal kullanıma hazır Dell | Cloudera Apache™ Hadoop çözümü ile İlişkisel Veritabanı Yönetimi Sistemleri (RDMS) ve Kurumsal Veri Ambarları (EDW) gibi araçların sayısını arttırın. Bu çözüm ile yapabilecekleriniz: Toplu Windows aktarım verilerini ve Veri ambarından Hadoop'a iletilen Ayıklama, Yükleme ve Dönüştürme (ELT) iş yüklerini azaltın, veri ambarında boş alan açın ve sertifikalı referans mimarilerimizi bir plan olarak kullanıp kendi ortamınızı inşa edin.

Veri teknolojisi ve iş ortağı çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dell uzmanıyla görüşün.
Dell uzmanma basvurun