|

Analitik

Önemli bilgileri daha çabuk elde edin
Verilere ilişkin önemli bilgileri hızla elde ederek işinizi büyütün, operasyonları optimize edin ve müşterileri memnun edin. Dell büyük veri analitiği çözümleri sağlamdır, kullanıcı dostudur ve yapılandırılmış, yarı yapılandırılmış veya yapılandırılmamış verilerle kullanılabilir. Verileri iş fırsatlarına dönüştürebilir, sorunları çözebilir ve gelecekteki zorlukları öngörebilirsiniz.

Analitik gücünün sadece analistlerinizde değil daha fazla çalışanda olmasını sağlayın ve kuruluşunuzun her düzeyinde gelişmiş zekanın avantajlarından yararlanın. Dell çözümleri güvenlidir, son derece sezgiseldir ve size özgü ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde özelleştirilebilir.

Analitik olgunluğunuzu arttırın
İşletmenizi çalıştırmak için iş zekasını (BI) kullanmadan önce temel kabiliyetleri (örneğin, elektronik tablolar veya veritabanları aracılığıyla basit erişim) tesis edin. Ardından, gelecekteki sonuçları öngörmeye ve karar almaya yardımcı olacak gelişmiş kabiliyetleri (örneğin, bağlam verileriyle kitle duyarlılığı verilerini tümleştiren öngörüye dayalı ve bilişsel analitik) dahil edin. Analitik mimarisi, depolama, yönetim, panolar ve proaktif raporlama konularında size yardım edebiliriz.

Dell analitik çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dell uzmanıyla görüşün.
Dell uzmanma basvurun