|

Büyük Veri

Daha iyi ve daha hızlı karar verin

Büyük verilere ilişkin abartılı söylemleri geride bırakın ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olacak çözümler uygulayın. Her ölçekten şirkete, daha iyi ve daha hızlı karar vermek, müşteri deneyimlerini daha iyi hale getirmek ve BT ekonomilerini iyileştirmek için önemli bilgileri elde etme konusunda yardım ediyoruz.

daha iyi ve daha hızlı karar verin Satıcı bağımlılığı yaratan ve bütçelerden büyük pay alan eski mimarileri içermeyen, hem kapsamlı hem de modüler olan portföyümüzde; analitik, veri yönetimi, veri entegrasyonu, altyapı, servis ve veri teknolojileri ile iş ortakları çözümleri yer almaktadır. BT ekonominizi iş yükü için optimize edilmiş sistemlerle yeniden tanımlayın. Her yeni proje için yönetimi riske atmadan veya baştan başlamadan self servise imkan tanıyın. Sizin koşullarınızı temel alarak büyük veri girişimlerine güç katıyoruz.

Satıcıya bağımlılıktan ve parçalı çözümlerden kurtulun

Satıcıya bağımlılıktan ve parçalı çözümlerden kurtulun Veri miktarında görülen ani artış; yenilikçi altyapı, etkili yönetim ve self servis analitik erişimi gerektirir. Büyük veri çözümü sağlayıcılarının çoğu, donanım yığınının yalnızca bir kısmına odaklanır veya sizi altyapınızı kaldırıp yerine yenisini koymaya mecbur eder. Her iki yaklaşım da pahalıdır ve ölçeklenebilirliği sınırlar. Dell çözümleri seçenek, esneklik, yeniden tanımlanmış ekonomi ve bağlantılı zeka sunar.


Büyük veride başarıyı yakalayın


Büyük veride başarıyı yakalayın Bağlantılı pazar ortamında başarılı olmanın, veri odaklı bir kuruluş haline gelmekten geçtiği gerçeği her gün kendini biraz daha gösteriyor. Bu noktaya ulaşmak için BT ve işletme arasında, iş birliği yapma ve kuruluşunuzun önemli bilgileri sürekli olarak ortaya çıkarmasına olanak sağlayan çözümleri üretme konusunda bir mutabakat olması gerekmektedir. Mimari planlama, geliştirme ve uygulama servisleriyle bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir, bu süreçte birinci sınıf sürekli destek sağlayabiliriz.Büyük veriyi anlama
 

Büyük veriyi anlama Büyük veri, her ölçekten kuruluşun üretip topladığı ve ardından depolamak, yönetmek ve analiz etmek için büyük bir çaba harcadığı, sürekli genişleyen yapılandırılmış, yapılandırılmamış ve yarı yapılandırılmış verilerdir. Bu, sosyal medya veya makine tarafından üretilen verilerin yanı sıra müşteriler, pazarlar ve operasyonlarla ilgili veriler gibi genellikle "büyük" olarak adlandırılan bilgileri kapsar. Bütün bunları anlamlandırmanıza ve etkili stratejilerin rekabette öne çıkmanızı nasıl sağlayacağını anlamanıza yardımcı olabiliriz.

Dell uzmanma basvurun