|

Dağıtım Servisleri

Dağıtımı rahatlatın ve son kullanıcıların kesintisiz çalışmasını sağlayın

Artan kurumsal ve teknolojik karmaşıklık, son kullanıcıların verimliliğini kesintiye uğratmadan yeni teknoloji dağıtımı yapmayı daha da zorlaştırdı. İster veri merkezine yeni donanım ekleyin ister yalnızca son kullanıcıları en yeni dizüstü bilgisayarlara geçirin, sürecin ilk seferde hızla ve doğru bir şekilde yönetilmesi konusunda Dell'e güvenebilirsiniz. Yeni donanımınızın hemen çalışmaya başlamasını sağlamakla kalmaz, eski bilgisayar donanımınızı kaldırma ve kullanım dışı bırakma işlemlerini bile yapabiliriz. Siz de son kullanıcılarınızı desteklemeye odaklanabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Servisler

 1. ProDeploy Client Suite

  ProDeploy Client Suite

  Proje yönetiminden planlama, yapılandırma ve tümleştirmeye kadar dağıtımların her aşamasında Dell EMC uzmanlarının ve iş ortaklarının liderliğine güvenebilirsiniz.

 2. ProDeploy Client Plus

  İstemci Sistemleri için ProDeploy Plus

  Denetimi değil sıkıntıyı bir kenara bırakın. TechDirect’i kullanarak yeni bilgisayarların fabrikamızdan çalışanlarınızın masasına çalışır durumda teslim edilmesi için gereken tüm görevleri yönetin.

 3. pro support client

  İstemci Sistemleri için ProDeploy

  Proje yönetiminden planlama, yapılandırma ve tümleştirmeye kadar dağıtımların her aşamasında Dell EMC uzmanlarının ve iş ortaklarının liderliğine güvenebilirsiniz.

 4. Basic Deployment

  İstemci Sistemleri için Basic Deployment

  Kutusundan çıktığı gibi yüklenmeye hazır sistemler alın. Tesis içinde gerçekleştirilmesi gerekecek yapılandırma görevlerini azaltarak PC dağıtımına hız kazandırın.

 5. İmaj Oluşturma

  İmaj Oluşturma

  Gönderilmeden önce bilgisayarlarınıza imajınızın yüklenmesini sağlayın. Hatta bu hizmeti Microsoft SCCM ile tümleştirebiliriz.

 6. ImageAssist

  ImageAssist

  Platformlar arası imajları hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ve zorlanmadan oluşturun, dağıtın, güncelleştirin.

 7. Connected Configuration

  Dell Connected Configuration hizmetleri

  Dell'in Bağlantılı Yapılandırma hizmetiyle tüm denetimi ele alın ve sistem yönetim yazılımıyla yeni bilgisayarları yapılandırma sürecini basitleştirin.

 8. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar ekipmanınızın durumunu kontrol edebilmek ve etkin bir şekilde yönetebilmek ister misiniz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz; bilgisayarlarınızı tanımlama, takip etme, güvenlik altına alma ve kurtarma işlemlerini daha kolay, basit ve ekonomik hale getirir.

 9. Sistem Yapılandırması

  Sistem Yapılandırması

  Göndermeden önce donanım bileşenlerini ve yazılımları yükleyebiliriz; siz de sistemlerinizi önceden yapılandırılmış ve kullanıma hazır olarak alırsınız.

 10. İstemci Yüklemesi

  İstemci Yüklemesi

  Yeni masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar yüklemek, kullanılmayan sistemleri kaldırmak ve kritik verileri güvenli bir şekilde aktarmak için Dell EMC teknisyenlerini tesisinize getirin.

 11. Managed Deployment

  Managed Deployment

  Tüm dağıtım görevlerinin planlaması ve yönetimi için tek irtibat noktasıyla yeni bilgisayarlarınız fabrikadan son kullanıcılarınıza çevrimiçi ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir.

Kaynaklar

 1. dell prosupport servisleri

  TechDirect

  BT ekiplerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu self servis portalla personeli eğitin ve sistemlerinize destek verin

 2. ProDeploy Client Suite Broşürü

  ProDeploy Client Suite Broşürü (İngilizce)

  12.09.2017

  Dell ProDeploy Client Suite, bilgisayarları daha hızlı, daha az çaba harcayarak ve daha denetimli bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olur. Dell'in TechDirect portalıyla, dağıtımınızın her ayrıntısını benzersiz bir denetim, otomasyon ve sadelikle yönlendirirsiniz.

 3. IDC Teknik Raporu: İstemci dağıtım servislerini kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edin

  IDC Teknik Raporu: İstemci dağıtım servislerini kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edin (İngilizce)

  29.08.2016

  IDC'nin 550 kuruluş arasında yaptığı anket verileri, işletmelerin %50'sinden fazlasının yeni bilgisayarları dağıtırken herhangi bir türden dağıtım servisi kullandığını gösteriyor; nedenler değişkenlik gösterse de hepsi haklı gerekçeler. Bir numaralı neden "daha uygun maliyetli olması" idi ve hâlâ da öyle.

 4. Principled Technologies Raporu: Dell ProDeploy Plus ile bilgisayarları daha hızlı yükseltin

  Principled Technologies Raporu: Dell ProDeploy Plus ile bilgisayarları daha hızlı yükseltin (İngilizce)

  29.08.2016

  Birden çok sisteme dağıtım gibi karmaşık görevlerde kendin yap yaklaşımı her zaman en hızlı veya en kolay seçenek olmuyor. Dell ProDeploy Plus'ı kullanarak karışık şekilde 10 dizüstü ve masaüstü bilgisayarı yükselttik ve bu deneyimi, geçişi şirket içinde bir yöneticinin gerçekleştirdiği deneyimle karşılaştırdık.

Servisler

 1. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar ekipmanınızın durumunu kontrol edebilmek ve etkin bir şekilde yönetebilmek ister misiniz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz; bilgisayarlarınızı tanımlama, takip etme, güvenlik altına alma ve kurtarma işlemlerini daha kolay, basit ve ekonomik hale getirir.

 2. ProDeploy Enterprise Suite

  ProDeploy Enterprise Suite

  Dell ProDeploy Enterprise Paketi, , ilk günden itibaren, planlamadan donanım kurulumlarına ve yapılandırmaya kadar her aşamada teknolojinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

 3. Ağ Uygulaması

  Ağ Tümleştirmesi

  Anahtarlarınızı ve yönlendiricilerinizi ilk seferde doğru bir şekilde dağıtmak ve ağınızı, veri merkezi yatırımınızdan maksimum geri dönüş elde edecek şekilde optimize etmek için Dell uzmanlarına güvenebilirsiniz.

 4. Depolama Uygulaması

  Depolama Tümleştirmesi

  Yeni depolama sistemlerinin kurulumunun getirdiği güçlükleri ve karmaşıklığı ortadan kaldırın. Dell mühendisleri depolama ürünlerinizin tek seferde kurulmasını sağlar, performans ve ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

 5. Raf Tümleştirme

  Raf Tümleştirme

  Sunucu ve depolama ürünlerinizin raf yerleşimi ve kablolama işlemlerinin fabrikada Dell tarafından yapılmasına izin verirseniz donanımınız kuruluma hazır olarak gelir.

 6. Sunucu Tümleştirme

  Sunucu Uygulaması

  Dell uzmanlarının yardımıyla yeni sunucularınızın kısa sürede kurulmasını sağlayın ve kapalı kalma süreleriyle kesintileri en aza indirin. Veri merkezi planlama, yapılandırma ve uygulama konusunda başarısı kanıtlanmış en iyi yöntemlerle, satın alma siparişinden üretime geçişe kadar işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayabiliriz.

 7. Veri Merkezi için ProDeploy Flex

  Veri Merkezi için ProDeploy Flex

  Yeni teknolojiyi verimli ve hesaplı bir yöntemle benimsemenize ve hayata geçirmenize olanak tanıyan esnek servis modeli, Veri Merkezi için ProDeploy Flex.

 8. Dağıtım Servisleri Yetkinliği

  Services Competency for Deployment

  Dağıtım Servisleri Yetkinliği, iş ortaklarına Dell donanımını dağıtma yetkisi verir ve daha fazla uzmanlık, doğruluk ve verimliliği garanti eder.

 9. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar donanımınızın durumunu denetleyebilmek ve etkili bir şekilde yönetebilmek mi istiyorsunuz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz bilgisayarlarınızın daha kolay, daha basit ve daha ekonomik bir yöntemle tanımlanmasını, izlenmesini, güvenlik altına alınmasını ve kurtarılmasını sağlar.

 10. ProDeploy for Enterprise

  ProDeploy for Enterprise

  Dell ProDeploy Enterprise Suite, ilk günden başlayarak teknolojinizden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olur. Planlamadan ve temel donanım kurulumlarından yapılandırmaya ve karmaşık tümleştirmelere kadar her alanda Dell uzmanlarının size yol göstereceğine güvenebilirsiniz.

Kaynaklar

 1. PDF'yi okumak için burayı tıklayın

  Standart Yapılandırma Servisleri Veri Sayfası (İngilizce)

  Kutudan çıktığı haliyle dağıtıma hazır olan standart yapılandırmalarla, son kullanıcı ortamınızın dağıtım süresini kısaltın ve tutarlılığını güvence altına alın.

Servisler