|

Bulut Bilgi İşlem

Bulut bilgi işleme giden daha basit yolu seçin


Bulut bilgi işlem iş süreçlerini ve operasyonel verimliliği geliştirmekle kalmaz, BT'nin rolünü de yeniden tanımlar. Kurumsal stratejiyle uyumlu hale getirildiğinde ise, size rekabet üstünlüğü sağlayabilir. Dell, buluta giden yolu basitleştirmenize yardımcı olur. Bulut ortamlarını oluşturma alanındaki on yıllık deneyimimiz sayesinde, iş gereksinimlerinizi doğru, güvenli kurumsal sınıf bir çözümle karşılıyoruz.
Dell uzmanina başvurun

Kullanın  Oluşturun Çalıştırın
Kullanın Oluşturun Çalıştırın
Altyapı, veri, uygulama ve e-posta için her zaman, her yerde ve her aygıtta güvenli, ölçeklenebilir, servis olarak sunulan tekliflere erişin. Dell'in bulut özellikli sunucuları, depolaması, ağ ürünleri ve yazılımlarıyla altyapının ve iş yüklerinin dağıtımını ve yönetimini basitleştirin. Eski, geleneksel ve sanal tabanlı altyapılarda bulut altyapınızı çalıştırın, izleyin ve yönetin.
   

İndirin

  1. PDF'yi okumak için burayı tıklayın

    BT'yi Bulut Bilgi İşlem Çağına Taşıma Stratejisi (İngilizce)

    22.08.2013

    Bulut bilgi işlemin nasıl hem veri merkezinin doğal gelişimini, hem de BT servis tesliminin geleceğini temsil ettiğini öğrenin. Bu strateji, kuruluşunuzun işlerinde daha iyi sonuçlar almak için BT servislerini sağlama yöntemini yeniden keşfetmesini sağlıyor.

Bulut bilgi işlem nedir? Teknolojinin ardındaki strateji

Başarılı iş sonuçları elde edilmesini sağlayan bağlayıcı bir bulut stratejisi, BT çalışanları ve yöneticileri arasındaki işbirliğine dayanır. BT'nin işletme içinde bir silo görevi göremeyecek olması gibi, bulut tabanlı bilgi işlem de BT içinde bir silo işlevine sahip olamaz.

Diğer bulut sağlayıcılarının kendi teknolojileri, BT ortamınızı onların yeteneklerine göre ayarlamanızı gerektirir. Uzun vadeli bir strateji, açık ve değişen iş ve BT önceliklerinize uyum sağlayan bir altyapı gerektirir.

Dell’in açık bir bulut stratejisi tasarlama ve uygulama yaklaşımı, iş beklentilerine ve kültürel beklentilere odaklanmaktadır. Biz şunlara inanıyoruz:

  • Bulut tabanlı bilgi işlem bir teknoloji değil bir stratejidir. Bulut tabanlı bilgi işlem, büyümeyi hızlandırmaya, iş gücünüzü güçlendirmeye ve işinizi dönüştürmeye yönelik genel bir stratejinin parçasıdır. İş vizyonunuza uygun ve onu en fazla esneklik ve en az riskle ileriye taşıyacak çözümler geliştirmek esas hedefimizdir.

  • Bulut tabanlı bilgi işlem size uyum sağlamalıdır, siz ona değil. Çoğu işletme zaten bulut yolculuğuna çıkmıştır; ancak her birinin kendine özgü gereksinimleri ve engelleri vardır.. İşlerinizde aksamaya neden olmadan stratejinizi doğru bulut çözümleri ile eşleştirmek için sizinle ve çalışanlarınızla işbirliği yapıyoruz.

  • Bulut tabanlı bilgi işlem en iyi performansı sorunsuz bir şekilde entegre edildiğinde gösterir. Bizim yaklaşımımız söküp yenisini yerleştirmek değil, mevcut yatırımlardan yararlanmak ve mevcut durum üzerine inşa etmektir. Bulut tabanlı bilgi işlemi, kuruluşların zaten başlamış oldukları mantıklı bir ilerleme hamlesi ve işletmelerin mevcut teknolojilerini ve süreçlerini geliştirmesinin bir yolu olarak görüyoruz.

Dell'in bulut tabanlı stratejinizi geliştirmenize ve uygulamanıza nasıl yardım edebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, hemen bir Dell uzmanına başvurun.

Esnek, tümleşik ve güvenli bulut tabanlı çözümler sunar

Dell en başından beri bulut tabanlı bilgi işlemin geliştirilmesinde rol almıştır. Bugün, tüm genel kullanıma açık ve özel bulutların yüzde 50'sinden fazlası Dell donanımlarıyla çalışmaktadır.. Altyapımız, mobil kullanıcılara dijital haritalar, avukatlara bulutta e-posta ve hastanelere ve doktorlara güvenli bir şekilde altı milyarın üzerinde tıbbi tanı görüntüsü iletmektedir.

En iyi uygulamalarımızdan yararlanın
Dell, bir çözüm yaklaşımı kullanarak sizin koşullarınıza uyum sağlama esnekliğiyle bulut tabanlı ortamınızdan daha fazla yararlanmanıza yardım ediyor. Dell bulut tabanlı çözümleri özel mimarilerden kaynaklanan riskleri ortadan kaldırıyor ve özel gereksinimleriniz temelinde şirket içinde yenilik yapmanıza olanak sağlıyor. Dell, başarılı olmanıza yardım etmek için destek, referans mimariler ve dağıtım çerçevesi sunuyor.

Geleceği yönetin
Dell, iş stratejileriniz veya süreçleriniz değiştiğinde ayak uydurabilmesi için bulutun oluşturulmasını ve yönetimini kolaylaştırır. Çıkış stratejileri ve satıcıya bağımlı kalma riskleri konusunda endişeye kapılmadan ihtiyaç duyduğunuz yolu hemen oluşturabilir ve uygulamaya alabilirsiniz.

Dell, uçtan uca bir hizmet ve çözüm portföyü ile bulutu yeryüzüne indiriyor. İşin temelinde karmaşık yöntemlerin değil, bulutun sizin yararınıza çalışmasını sağlayacak basit çözümler üretmenin olduğuna inanıyoruz.

Dell bulut tabanlı çözümlerinin avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, hemen bir satış temsilcisi ile iletişime geçin.

Dell’in bulut tabanlı topluluğuna katılarak sektör yaklaşımları hakkında fikir edinin, bulut tabanlı bilgi işlemin avantajlarını öğrenin ve bulut deneyimlerinizi ve fikirlerinizi meslektaşlarınızla paylaşın. Bloglarımız, videolarımız, web seminerlerimiz ve diğer sosyal medya araçlarımız, sizi bulutun en üstünde tutacak haberleri, nasıl yapılır kılavuzlarını, sektör uzmanlarının görüşlerini ve ürün güncellemelerini içermektedir.