|

Özel bulutunuzu oluşturma

intel
Özel bulutunuzu oluşturma işletme örneği

Veri merkezinizi servis odaklı bir BT ortamına dönüştürerek BT maliyetlerinizi kısın, daha iyi servis sağlayın ve iş taleplerine yanıt verme becerinizi geliştirin.

Servis odaklı BT'ye geçiş, optimum uygulama dağıtımına, BT işlemlerinin otomatik hale getirilmesine ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Nihayetinde, bulut özellikleri her uygulamaya ve her kullanıcıya doğru servis düzeylerini sağlamanıza olanak tanır.

BT'nizi hızlı, yanıt süresi kısa bir ortama dönüştürün

Çözüm özel bulut oluşturma

Veri merkezinizi özel veya karma bulutlara dönüştürerek çevik, yanıt süresi kısa bir BT ortamı oluştururken, verileriniz ve işlemleriniz üzerinde sıkı bir denetim sahibi olmaya da devam edin.

Popüler Fransız alışveriş sitesi LeGuide.com ile aynı başarıyı elde edebilirsiniz. LeGuide, Dell'in yardımıyla çok iddialı bir uygulama programı izleyerek işletme maliyetlerini düşürdü ve iş esnekliğini artırdı.

LeGuide.com ve diğer özel bulut başarı öyküleri hakkındaki diğer yazıları okuyun.

Kapsamlı bir bulut portföyünden seçim yapın

Çözüm özel bulut oluşturma Modüler Dell sunucu, depolama ve ağ yapı taşlarıyla kendi özel bulutunuzu oluşturun. Önceden yapılandırılmış çözümler ve referans mimarileriyle uygulama sürecinize hız kazandırın. Talebin yükseldiği dönemlerde karma bulutlarla mevcut kapasitenizi takviye edin. Dell'in Dell Boomi ve Dell Cloud Manager gibi araçları ve uzmanları özel ve karma bulut çözümlerini uygulamanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır.


Kendi yönteminizle oluşturun

Çözüm özel bulut oluşturma İster planlamaya yeni başlamış, ister bazı bulut özelliklerini uygulamaya koymuş olun, Dell doğru uygulamaları doğru bulutla eşleştirmenize yardımcı olabilir. VMware, Microsoft ve OpenStack özel bulut çözümlerinden birini seçin ve Dell Cloud Manager'ı kullanarak heterojen bir ortamı tek bir yapı gibi yönetin. Dell çözümlerini kullanarak, bulutları kendi belirlediğiniz bir hızda, aşamalı olarak ve mevcut yatırımlarınızla tümleştirebilirsiniz.
Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Dell danışmanları size yardım edebilir.

Bulutunuzu kullanıma hazırlayın, yönetin ve izleyin

Çözüm özel bulut oluşturmaPotansiyel iş fırsatlarını keşfetmek için zaman ayırın. Dell Active System Manager ile heterojen platformlar genelinde BT servis dağıtımını basitleştirin ve otomatik hale getirin; Dell Cloud Manager ile özel, genel ve karma bulutlar genelinde kurumsal uygulamaların dağıtımını ve yönetimini sağlayın; Foglight for Virtualization (İngilizce) ile performansı artırın, büyüme planınızı yapın, sanal ve fiziksel ortamlarla bulut ortamları arasında maliyetleri dağıtın.