|

Ağ Çözümleri

Sizin ağınız. Sizin vizyonunuz. Sizin koşullarınız.
Günümüzün modern uygulamaları, ağ mimarisine yeni bir bakış açısını gerektiriyor. Açık standartları temel alan Dell EMC Networking çözümleri, sizi güncelliğini yitirmiş ve belirli bir firmaya bağımlı yaklaşımlardan kurtarır. Bunun yerine, ağınızın geleceği sizin denetiminizde olur ve bu sayede performans kazanıp maliyetleri düşürebilirsiniz. Aynı zamanda yeni inovasyonları benimseme esnekliğini de koruyabilirsiniz.

SDNVeri merkeziniz için bu durum, esnek platformlarla altyapıyı ve servisleri sanallaştırmaya ve yakınsamaya yönelik güçlü özelliklerin eklenmesi, yazılımla tanımlanan ağ (SDN) için desteklenen çeşitli yollar, aynı zamanda da hem Dell EMC'nin hem de seçili 3. taraf iş ortaklarının birden çok açık işletim sistemi arasından seçim yapma özgürlüğü anlamına gelir. Açık standartlara dayalı sunucular için yaptıklarımızı ağınız için de yapabiliriz. Yani sizi belirli satıcılara bağlı kalmaktan kurtarabilir, yenilikleri kendi zamanlamanıza göre yapmanıza olanak tanıyabilir ve bu süreçte birinci sınıf destek sağlayabiliriz. Dell EMC'nin açık ağ stratejisinin işletmenizde nasıl ciddi bir dönüşüm yaratabileceğini öğrenmek için bu teknik raporu gözden geçirin.

Açık, çevik ve esnek anahtarlama çözümleri
Açık, çevik ve esnek anahtarlama çözümleriAçık, yüksek yoğunluklu anahtarlarla basit bir başlangıç yapıp sizinle birlikte büyümesi için ölçekleyin. Şu anda ihtiyacınız olan bant genişliğinde (1, 10, 25, 40, 50 veya 100 GbE) dağıtımını yapın ve iş yükü talepleri değiştikçe, kolaylıkla yeniden yapılandırın. Ağ işletim sistemini ve yazılımını sizin seçmeniz, daha da fazla esneklik anlamına gelir. Kapsamlı anahtar serimiz ve iş ortaklıklarımız, veri merkezinize açık ağ yapısını getirmeyi kolaylaştırır.

Movement Mortgage Güvenliği ve Ağ Performansını Artırıyor
Movement Mortgage Güvenliği ve Ağ Performansını ArtırıyorMovement Mortgage, ağ güvenliğini artırmaya ve büyümesini yönetmek için daha iyi bir yol bulmaya ihtiyaç duyuyordu. Dell EMC ağ aygıtları ve desteği ile çalışarak artık hassas mali verilerini kuruyabiliyor ve hızlı büyümeye ayak uydurabiliyor. Operasyon Finans Direktörü Kelly Williams, “Çalışanlarımız, Dell EMC Networking ve SonicWall güvenlik duvarı teknolojileri sayesinde kredi hazırlama yazılımları gibi bulut tabanlı uygulamalara güvenli bir şekilde erişebiliyor," diyor. Bu videoyu izleyin ve Movement Mortgage’ın Dell EMC'den aldığı ağ çözümü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ağ ortamınızda neler yapabileceğimizi öğrenmek için Dell EMC uzmanına başvurun.