|

Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri

Veri analitiği gereksinimlerini ele almak, maliyetleri düşürmek ve performansı optimize etmek için tasarlanmış Hadoop çözümleri

Hadoop ortamı oluşturulurken uzmanlık ve altyapı önemlidir. Bu nedenle Dell EMC belirsizliği ve engelleri ortadan kaldırmak üzere sektör liderleriyle birlikte çalıştı. Hadoop için Hazır Paketler, Hadoop platformundan ve veri analitiğinin gücünden etkin bir şekilde yararlanmanıza yardımcı olan ürünlerdir.

Bugün daha fazlasını öğrenin. Her yönüyle veri analitiği gereksinimlerini ele almak, maliyetleri düşürmek ve ayrıntılı veri araştırması ve analitiği için olağanüstü performans sunmak üzere tasarlanmış özel amaçlı bir çözümde Hadoop’un avantajlarından yararlanmak için beklemeyin. Bugün daha fazla bilgi edinmek için Dell EMC temsilcinize başvurun.

  • Optimize edilmiş çözümlerden yararlanın
    Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri, lider Hadoop dağıtımlarıyla birlikte geliştirilen optimize edilmiş çözümlerdir ve müşterilerin gerçek dünyadaki Hadoop üretim kurulumlarıyla yaşadığı kapsamlı deneyime dayanır. Bu çözümler, Hadoop’u bir üretim ortamında dağıtmak ve yönetmek için gerekli olan donanımı, yazılımları, kaynakları ve hizmetleri içerir.

  • Maliyetleri düşürün
    Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri, geleneksel iş zekâsı (BI) ve analitik çözümlerinin yerine depolama maliyetini azaltmak ve büyük veri kümelerini işlemek üzere optimum maliyetli ve sektör standardı Dell EMC sunucularını ve depolama ürünlerini kullanarak etkileyici toplam sahip olma maliyeti (TCO) avantajları sunar.

  • Olağanüstü performans
    Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri birlikte çalışmak ve bilinen performans parametrelerini ve dağıtım yöntemlerini sunmak üzere tasarlanmış ve onaylanmıştır. Bu paketler, kullanıcıların satın almadan önce en az testle ve çözüm dağıtımında en az riskle mükemmel performans elde etmesini sağlar.


Dell EMC Hazır Paketleri hem Cloudera Enterprise'ı hem de Hortonworks Data Platformu’u (HDP) desteklediğinden ihtiyaçlarınız için doğru Hadoop çözümünü seçebilirsiniz.

Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri
Cloudera Hadoop için Dell EMC Hazır Paketi
Hızlı, kolay ve güvenli modern veri çözümü.
Cloudera Hadoop için Dell EMC Hazır Paketi, Cloudera® Enterprise yazılımına ve isteğe bağlı hizmetlerle sunulan Dell EMC donanımına dayanan bir çözümde Apache® Hadoop®’un ölçeklendirilebilir depolama ve dağıtılmış bilgi işlem gibi temel öğelerini sunar.
Hadoop için Dell EMC Hazır Paketleri
Hortonworks Hadoop için Dell EMC Hazır Paketi
Big data çözümlerini oluşturmak ve dağıtmak için büyüyen bir ekosisteme sahip açık ve sağlam bir temel.
Hortonworks® Data Platform®, veri reyonları oluşturmaya yönelik hızlı bir bellek içi SQL altyapısını, saniyeler içinde çok büyük veri kümesi sorgularına olanak tanıyan bir çevrimiçi analitik işlem (OLAP) küpü altyapısıyla birleştirerek Hadoop üzerinde iş zekâsını gerçeğe dönüştürür. Dell EMC, Hortonworks Hadoop için iyi tasarlanmış ve ölçeklendirilebilir bir çözüm geliştirmek üzere Hortonworks ile birlikte çalıştı.

PowerEdge Raf Tipi Sunucular

PowerEdge Raf Tipi Sunucular

PowerEdge'in benzeri görülmemiş kasa içi depolama esnekliğiyle iş yükü verimliliğini daha önce hiç olmadığı kadar artırın.