|

Dell Ekibine Katılın

Dell'de Bir Kariyere Başlamak mı İstiyorsunuz?

Dell Technologies marka ailesinin bir üyesi olan Dell'de sonsuz zorluklar ve ödüller vardır. Tüm dünyadaki fırsatlar. İş birliğinden güç alan bir iş arkadaşları ekibi. İnovasyonu, değerleri ve çeşitlilik içeren ve kapsayıcı bir iş yerini teşvik eden bir kültür. Müşterilerimiz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve onları başarıya taşımaya kararlı, güçlü ve akıllı bir ekibimiz var.

Biz satış, pazarlama, tedarik zinciri, mühendislik, finans, hukuk, yönetim, operasyon, insan kaynakları ve çok daha fazlasıyız. Kuşkusuz teknolojiyi kullanıyoruz, ancak bunu çalışanlarımız sayesinde ve onların hizmetinde yapıyoruz. 

Dell İş Fırsatlarını Hemen Arayın (İngilizce)

Dell'deki Yaşama Hoş Geldiniz
Dell'deki Yaşama Hoş Geldiniz
İnovasyon ve dijital dönüşüme doğru öncülük yapan çalışanlarımızdan Dell'deki yaşamı öğrenin.
Jobs.dell.com (İngilizce) adresinden başvuru yaparak Dell ailesindeki yetenekli, azimli ve motive ekiplerimizin bir parçası olun


Çalışanlarımız                 Çalışma Alanımız               Şirket Geçmişimiz  
  Çalışanlarımız
Dell çeşitlilik içeren bir iş gücü oluşturmak, herkese değer verilen ve herkesin katılımda bulunduğu olumlu, iş birliğine dayalı bir ortam yaratmak için çaba harcıyor.
                Çalışma Alanımız
Tüm ekip üyelerimizin çalışma deneyimini geliştirmeye kararlıyız. Bu, onlara ellerinden gelenin en iyisini başarmaları için gereken araçları ve esnekliği sunmak anlamına geliyor.
                Şirket Geçmişimiz
Yaklaşık otuz yıldır, Dell global ölçekte olumlu, tutarlı bir büyümeyi sürdürüyor.
 

Kültür Kurallarımız         Çalışan Yan Hakları ve Ödülleri         İş başvurusu
Kültür Kurallarımız
Kültürümüz; nelere önem verdiğimizi, neye yatırım yapmaya hevesli olduğumuzu ve bir ekip olarak bizi tanımlayan kuralları ortaya koyar.
        Çalışan Yan Hakları ve Ödülleri
En iyi seçeneği ve değeri en uygun maliyetle sağlamak için çaba harcıyoruz. Paketlerimiz piyasada rekabet edecek güce sahiptir ve iş yaptığımız çeşitli ülkelere uygundur.
        İş başvurusu
Dell'de açık bir pozisyona başvurmak için, ilk olarak bir kullanıcı profili oluşturmalı ve bazı soruları yanıtlamalısınız.

  Üniversite Öğrencileri İçin Fırsatlar                 Mezun Fırsatları                 İşe Alım Etkinlikleri  
  Üniversite Öğrencileri İçin Fırsatlar
Dell, öğrencileri işe almaya önem verir; öğrencilerimizin kültürümüzü ve kariyer tekliflerimizi daha iyi öğrenmelerine yardımcı olmak için çeşitli iş alanlarında çeşitli staj fırsatları sağlarız.
                Mezun Fırsatları
Dell kariyeriniz boyunca gelişiminizi destekliyor; işe aldığımız yeni mezunlara yönelik çeşitli geliştirme ve rotasyon programları sunuyoruz.
                İşe Alım Etkinlikleri (İngilizce)
Bu size Dell işe alım sorumlularıyla tanışma ve geleceğiniz hakkında konuşma şansı veriyor. Kentinizdeki yaklaşan işe alım ve çeşitlilik etkinliklerini öğrenin.
 


Connect with Dell Careers on YouTubeDell Kariyer ile
bağlantı kurun (İngilizce)

Dell Careers Facebook Dell Careers Twitter Life at Dell Instagram Dell Careers on YouTube Dell Careers LinkedIn
Dell Kariyer ile Facebook'ta Bağlantı KurunDell Kariyer ile Twitter'da Bağlantı KurunDell Kariyer ile LinkedIn'de Bağlantı KurunDell Kariyer ile YouTube'da Bağlantı KurunConnect to Dell on LinkedInConnect with Dell CareersConnect with Dell Careers