Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patch cable - 7 m - yellow

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85608
  • Dell onderdeel A7645018

Marktprijs € 41,79

Prijs van Dell € 23,64
Bestelcode a7645018

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65