Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - halogeenvrij - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85466
  • Dell onderdeel A7644330
Prijs van Dell € 38,07
Bestelcode a7644330

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565