Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-SC) - Oranje - 3m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85257
  • Dell onderdeel A7644042

Marktprijs € 31,08

Prijs van Dell € 12,93
Bestelcode a7644042

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65