Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - network cable - 15 m - orange

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85489
  • Dell onderdeel A7644568

Marktprijs € 40,16

Prijs van Dell € 22,01
Bestelcode a7644568

Tijdelijk niet op voorraad

Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65