C2G - OS1 9/125 SingleMode (LSZH) Fiber Optic Patch Cable (LC-SC) - Yellow - 1m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85586
  • Dell onderdeel A7645127
Prijs van Dell € 34,47
Bestelcode a7645127

Tijdelijk niet op voorraad

Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65