C2G - OS1 9/125 SingleMode (LSZH) Fiber Optic Patch Cable (LC-SC) - Yellow - 20m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85593
  • Dell onderdeel A7644964
Prijs van Dell € 42,71
Bestelcode a7644964

Tijdelijk niet op voorraad

Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65