Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85514
  • Dell onderdeel A7644731
Deze OM3 Duplex Multimode optische vezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 10 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel heeft een LSZH-omhulsel dat beschermt tegen giftige en corrosieve gassen in s ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 13,18
Bestelcode a7644731

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565