Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk kabel OM4 MTP - 4xLC Optical Breakout 10GbE Active optische kabel - 1 m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 3R0NX
  • Dell onderdeel 470-ABPH
Deze Dell™ Networking kabel OM4 MTP - 4xLC Optical Breakout connectiviteit voor maximaal 1 m. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell™ platforms. Dell Networking voegt met de introductie van de 10 GbE actieve optische kabels extra functiona ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 517,87
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 470-abph
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565