Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Netwerk transceiver 40GbE QSFP+, SM4, LC Duplex, OM3/OM4 MMF, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel N7R26
  • Dell onderdeel 407-BBYF
De Dell Netwerk transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 40GbE QSFP+, SM4, LC d ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 3.003,21
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-bbyf
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565