Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300 m Reach - Kit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel RK0CX
  • Dell onderdeel 407-BBOU
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen

Marktprijs € 624,35

Prijs van Dell € 606,20
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-bbou
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 15 65