Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm Wavelength, 80km Reach on 9/125um SMF - Kit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel W3M27
  • Dell onderdeel 407-10939
Prijs van Dell € 2.324,40
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-10939
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565