Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

10 m LC - LC Glasvezelkabel (kit)

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 0K480
  • Dell onderdeel 470-10642
De ADIC multimode met LC/LC glasvezelkabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 10m kabel heeft een LC connector aan het ene uiteinde en een LC connector aan het andere.
Prijs van Dell € 32,99
Wordt verzonden in 24-48 uur
Bestelcode 470-10642
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig bij het vinden van een Dell product? Wij staan voor u klaar.