Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM3 50/125 MultiMode (LSZH) Fiber Optic Patch Cable (LC-SC) - Aqua - 1m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85531
  • Dell onderdeel A7644806
Prijs van Dell € 12,90
Bestelcode a7644806

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119