Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OS1 9/125 SingleMode (LSZH) Fiber Optic Patch Cable (LC-LC) - Yellow - 30m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85612
  • Dell onderdeel A7645205
Prijs van Dell € 33,14
Bestelcode a7645205

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119