Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OS1 9/125 SingleMode (LSZH) Fiber Optic Patch Cable (LC-LC) - Yellow - 3m

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85606
  • Dell onderdeel A7645000
Prijs van Dell € 17,93
Wordt verzonden in 3-5 weken
Bestelcode a7645000
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119