Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk transceiver, (2) 1GbE BiDi BX40-UP and DOWN, 40 km, SMF, LC , klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel JDD59
  • Dell onderdeel 407-BBWJ
De Dell™ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Netwo ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 2.720,99
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode 407-bbwj
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig bij het vinden van een Dell product? Wij staan voor u klaar.
Bel 02 713 15 65