Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver 25GbE SFP28 SR, MMF Duplex, LC, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel D2VX1
  • Dell onderdeel 407-BBWK
De Dell™ netwerk transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector.

Bove
...  Meer tonen
Prijs van Dell € 558,99
Wordt verzonden in 1-3 dagen
Bestelcode 407-bbwk
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig bij het vinden van een Dell product? Wij staan voor u klaar.
Bel 02 713 15 65