Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerkkabel OM4 MMF MTP Crossover kabel (QSFP+ glasvezel vereist) - 100m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 09XHW
  • Dell onderdeel 470-ABMB
Prijs van Dell € 1.605,99
Wordt verzonden in 6+ weken
Bestelcode 470-abmb
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig bij het vinden van een Dell product? Wij staan voor u klaar.
Bel 02 713 15 65