Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking transceiver 100GBaseCXP SR10 male MPO/OM3/OM4 MMF - tot 100/150 m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 9T4YR
  • Dell onderdeel 407-BBTU
Prijs van Dell € 8.736,99
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode 407-bbtu
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig bij het vinden van een Dell product? Wij staan voor u klaar.