Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 3 m - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85551
  • Dell onderdeel A7644905

Marktprijs € 31,71

Prijs van Dell € 19,61
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode a7644905
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200