C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 2 m - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85532
  • Dell onderdeel A7644815
Prijs van Dell € 29,17
Wordt verzonden in 3-4 dagen
Bestelcode a7644815
Compare Products (0)
Hide

Add the products you would like to compare, and quickly determine which is best for your needs.

Compare
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
Bel 020 674 4200